TeknoBalta
Mobil Haberleri

Android Q’nun Betasına Birçok Telefon Daha Katılıyor!

Android Q’nun Betasına Birçok Telefon Daha Katılıyor!

Android işletim sisteminin yeni versiyonu Android Q’nun, Google Pixel cihazları için çok yakında önizleme versiyonu yani demosu çıkacak, bir süre sonra ise diğer telefonlara kullanılmaya açık olacak şekilde beta sürümü çıkacak. Fakat bu sefer yeni Android sürümünü kullanacak olan telefon sayısı, geçen seneye göre çok daha fazla olacak.
Google, Android 9 Pie’ın beta programını Essential PH-1, Nokia 7 Plus, OnePlus 6, Oppo R15 Pro, Sony Expreia XZ2, Vivo X21 ve Xiaomi Mi MIX 2S’e açmıştı. Ancak gelecek olan bu yeni sürümde Google, beta programına erişimini genişletmeyi ve daha fazla üreticiyle işbirliği yapmayı planlıyor.

Google’ın yaptığı açıklamada, beta testine katılacak olan firma sayısını gizli tutacakları ancak yeni trendin oldukça pozitif, güçlü olduğunu ve bu konuda oldukça mutlu olduklarını dile getirdiler. Fakat Android Q’nun betası ne zaman başlayacağı hakkında bilgilendirme yapmadılar.

Benzer Yazılar

The Elder Scrolls: Legends Şimdi iPad’lerde

TeknoBalta

Dokunmadan Kontrol Edebileceğiniz Google Pixel 4

TeknoBalta

Ekranı Kaydırarak Telefon Şarj Edilebilecek

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster