TeknoBalta
Film Haberleri

Ant-Man ve Wasp Netflix’te yayına girdi!

Ant-Man ve Wasp Netflix’te yayına girdi!

Marvel sinema evrenin sevilen serilerinden olan Ant-Man’in son filmi Ant-Man ve Wasp, Netflix’te yayına girdi. Disney ve Netflix ortaklığının bitmesinden dolayı Netflix’te göreceğimiz son Marvel filmlerinden biri olan Ant-Man ve Wasp, izleyenler tarafından beğenilen filmlerdendi.

Birçoğumuzun aşina olduğu Marvel ve onun geçtiğimiz yıl vizyona giren filmlerinden biri olan Ant-Man ve Wasp, beyaz perdeden sonra şimdi ise Netflix’te yayına girdi.

Peyton Reed’in yönetmenliğinde çekilen filmi, Chris McKenna, Erik Sommers, Paul Rudd, Andrew Barrer ve Gabriel Ferrari’nin oluşturduğu ekip kaleme aldı. Bunların yanı sıra bu güzel haber ardında bir hüzün barındırıyor. Çünkü Ant-Man ve Wasp filmi Netflix’te yayınlanacak olan sondan birinci Marvel filmi. Ant-Man ve Wasp filminden sonra yakında vizyona girecek olan Kaptan Marvel filmi de Netflix’te yer alacak. Kaptan Marvel’ın ardından da Netflix için Marvel hikayesi sona erecek. Bunun sebebi ise Netflix ile Disney’in sözleşmelerinin son bulması.

Yine de Disney ve Netflix’in sözleşmesinin bitiyor oluşu kullanıcılar için çok da kötü bir haber değil çünkü Disney, kendi projelerini ve başka birçok projeyi yayına sunacakları Disney Plus’ı duyurdu. Netflix’te yayınlanacak son Marvel filmi Kaptan Marvel’dan sonra vizyonda olacak tüm Marvel filmlerinin Disney Plus kanalında bulunması bekleniyor. Ve iptal edilen Marvel dizilerinin de Disney Plus’ta olması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Siyah Kristal: Direniş Çağı Fragmanı Yayınlandı!

TeknoBalta

Aslan Kral Fragmanı Yayınlandı!

TeknoBalta

The Lego Movie 2 – Harley Quinn Fragmanı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster