TeknoBalta
Apple

Apple’ın Kablosuz Şarj İstasyonu olan AirPower iptal edildi!

Apple’ın Kablosuz Şarj İstasyonu olan AirPower iptal edildi!

2017′de düzenlenen iPhone X lansmanı esnasında gösterilen kablosuz şarj cihazı Apple AirPower, o günden bugüne herkes tarafından merakla bekleniyordu.

Ancak, üretim esnasında yaşanılan bir takım eksiklikler yüzünden sürekli ertelenen kablosuz şarj cihazı için bugün Apple cephesinden üzücü bir resmi açıklama geldi.

Bu konu ile ilgili TechCrunch‘a mail yoluyla bir takım açıklamalarda bulunan, Apple‘ın önde gelen isimlerinden biri olan Dan Riccio‘nun söylediklerine göre, söz konusu bu şarj cihazının artık iptal edildiğini anlıyoruz.

Geliştirilen cihazın kalite kontrol testleri sırasında Apple’ın belirlediği kalite standartlarına ulaşılmadığı Riccio tarafından belirtiliyor. Bu sebepten dolayı projeyi iptal ettiklerini belirten Riccio, ayrıca müşterilerden özür diledi.

Resmi olarak tanıtılmasının ardından 563 gün geçen cihaz, en son olarak geçtiğimiz haftalarda bir takım sızıntılarla gündeme yeniden gelmişti.

Ancak tüm heyecan verici gelişmelerin sonucunda merakla beklenen AirPower şimdilik ne yazık ki rafa kalkmış durumda.

Benzer Yazılar

İPad Kullanıcıları İçin 10 Pratik İpucu – İPad Air,mini,Pro

TeknoBalta

iPhone X Plus’ın ekranı sızdırıldı!

TeknoBalta

Apple’da, Ses ile Effektli Animoji’ler Üzerinde Çalışıyor!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster