TeknoBalta
Sinema

Aquaman’in 2. Filminin Çıkış Tarihi Twitter’da Açıklandı!

Aquaman’in 2. Filminin Çıkış Tarihi Twitter’da Açıklandı!

Hollywood Reporter’ın muhabirlerinden Borys Kit’in Twitter hesabından paylaştığı gönderiye göre film, ilk filmden 4 yıl sonra yani 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.
Bilgilere göre ilk filmin senaristi James Wan’ın, ikinci filmde de bu görevi üstlenip üstlenmeyeceği daha belli olmadı. Warner Bros. yayınladığı son açıklamada, ünlü senaristle hala kontrat üzerinde anlaşmaya çalıştıklarını belirtti fakat yönetmenin ilk filmde senaristin yarattığı dünyaya adeta aşık olmasından sonra, James Wan muhtemelen ikinci filmde de tekrar senarist koltuğuna oturacak.

Aquaman 2 için bekleyiş, Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984’ten 2 yıl sonrasına kadar sürecek. İlk filmden sonra DC sinematik evreninin en başarılı eserlerinden olan Wonder Woman, gelecek olan ikinci filmiyle izleyici kitlesinin beklentisini Aquaman 2’nin çıkışına kadar karşılayacak gibi gözüküyor.

Benzer Yazılar

The Shallows – Karanlık Sular 5 Ağustos 2016 —->TIRSTIM

TeknoBalta

Swiss Army Man- Red Band Türkçe Altyazı Fragmanı

TeknoBalta

Yüzüklerin Efendisi Dizisi İçin Amazon Elini Cebine Atıyor!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster