TeknoBalta
ARK-SE_LOGO_BLACK
Genel Güncel Haberler Oyun Haberleri

ARK: Survival Evolved’da Hata Bularak 100 Dolar Kazanabilirsiniz!

Hata avcıları, iş başına!

Steam’in şu sıralar yıldız oyunu olan ARK: Survival Evolved’ı sanıyorum ki bilmeyen kalmamıştır. Eğer siz de bu yıldız oyuna sahipseniz, 100 dolar kazanma şansına sahipsiniz demektir. Çünkü ARK: Survival Evolved’ın geliştiricileri oyunda hata veya hile bulana 100 dolar gibi bir ödeme yapıyor.

Çıkış yaptığı günden beri, en çok satanlar listesinin ilk 3’ünden inmeyen ARK: Survival Evolved, henüz geliştirilme aşamasında olan bir hayatta kalma oyunu. Tabii durum böyle olunca oyun içerisinde yüzlerce hatta binlerce hile veya hata olabiliyor. Bunları bulmak tabii ki oyunun geliştiricilerinin görevi. Fakat bu geliştiriciler sizlere de bir fırsat veriyor ve karşılığında 100 dolarlık bir ödül sunuyor.

ARK: Survival Evolved’da bulduğunuz hataları info@studiowildcard.com adresine mail atarak bildirebilirsiniz. Eğer bulduğunuz hata önceden bulunmamışsa size geri dönüş yapıyorlar veödemenizi PayPal hesabınıza yapıyorlar. Ayrıca oyunda hata bulmak yerine, hilecilerin peşine düşerseniz de bunu resmi sunucularda yapmanız gerekiyor. Çünkü ARK: Survival Evolved geliştiricileri özel sunuculardaki hileler ile ilgilenmiyorlar. Ayrıca bulduğunuz bu hilelerin aimbot, ESP veya wallhack gibi hileler olmaması gerekiyor. Geliştiriciler daha çok oyunun temel yapısına veya sunuculara zarar veren hileler arkasından koşuyor çünkü.

Benzer Yazılar

Ghost Recon Wildlands Başlangıç Taktikleri

Mertianz

Uncharted 4: A Thief’s End Den Ayrıntılar

TeknoBalta

Read Dead Redemption 2’ye Ait Gizli Bir Bölüm GTA 5’de Var!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası