TeknoBalta
Oyun Haberleri

Assassin’s Creed IV: Black Flag Bir Süreliğine Ücretsiz!

Assassin’s Creed IV: Black Flag Bir Süreliğine Ücretsiz!

Ubisoft bir süredir ara verdiği ücretsiz oyun dönemini geri getiriyor. En sevilen Assassin’s Creed oyunlarından biri olan Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oluyor. 

Bize tarihte yolculuk yaptıran, Kudüs’teyken akabinde kendimizi Leonardo Da Vinci’nin en yakın arkadaşlarından birisi olarak İtalya’da gezerken bulduğumuz serinin beğenilen oyunlarından birisi olarak kabul edilen Assassin’s Creed Black Flag’de, kendimizi korsanlığın altın çağlarının olduğu 18.yüzyılda buluyoruz. 

Bu ücretsiz oyunlar kapsamında ilk olarak 2007’nin popüler RTS oyunlarından World in Conflict ücretsiz oldu. 11 Aralık‘a kadar yapımı ücretsiz olarak Uplay hesabınıza ekleyebilirsiniz. 1989 yılında alternatif bir geçmişte geçen yapım, patlak veren 3. Dünya Savaşı‘nı konu alıyor.

Öncelikle eğer Uplay hesabınız yoksa kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Ardından bu sayfaya tıklayarak ücretsiz Assassin’s Creed IV: Black Flag kampanyasını görüntülüyorsunuz. Önce “Get the Game” ardından “Register For PC” tuşlarına basın. uPlay hesabınızla giriş yapmanın ardından oyun kütüphanenize ekleniyor. Ardından Uplay uygulamasını ve oyunu bilgisayarınıza indirmeniz yeterli oluyor. 11 Aralık‘ta başlayan bu kampanya 18 Aralık‘ta son bulacak.

 

Benzer Yazılar

Korku Oyunu Olan Blair Witch’in Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!

TeknoBalta

Unreal Engine 4 ile geliştirilen otobüs simülasyonu nasıl bir sistem istiyor?

TeknoBalta

PUBG’ye Yeni Gelecek Kış Haritası

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster