TeknoBalta
Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Origins Level Atlama Rehberi

Assassin’s Creed Origins Level Atlama Rehberi

Topluluk Görevleri

Topluluk görevleri iki çeşittedir. Oyuncuların oyundan sıkılmamaları için her şey yapılmış gördüğünüz üzere.Şimdi ilkinden bahsedelim.Bu topluluk görevlerini haritada mavi işaretler ile görebilirsiniz.Bu görevleri haritada gösterilen yerde ki alıcılardan alabilirsiniz.Bu görevlerin hepsi çok miktarda XP verdiği gibi değerli eşyada vermektedir.İkinci göreve gelelim.Bu görev diğer oyunculardan intikam almaya yöneliktir.yani örneğin bir yere gidiyorsunuz ve bir ceset gördünüz.Masum bir kişi olduğu için bu kişinin neden öldüğünü anlayıp intikam alırsanız görevi tamamlamış oluyorsunuz.

Papirüs Kağıtları

Dünya haritasında bazı soru işaretleri göreceksiniz.Bu soru işaretlerine giderseniz Papirüs kağıtları bulacaksınız.Bu kağıtların üzerinde bir çeşit bilmece türünde bir yazı vardır.Bunu çözerseniz sizi bir tür hazineye götürecektir.Bu hazineden çok değerli bir silah ile birlikte büyük miktarda da XP kazanacaksınız.

Keşfetmek

Oyunda yeni bir yeri yeni bir bölgeyi kaydetmek bizlere yeni görevler açacaktır.Bunun yanında hiç gitmediğiniz bir yere giderseniz bu başarıdan dolayı direkt 25 XP alacaksınız.Tamam fazla değil ama zaten önemli olan bu 25 XP değil yeni bölgedeki görevler ve araştırmalardır.Bu nedenle kendi bölgenizi temizlediğiniz an yeni bölgelere yelken açın ve uzaklara gidin.Hem oyunun müthişliğini bu ve zevkini daha iyi fark edeceksiniz.

Araştırmalar Görevler

Bu görevleri tamamlamak size oldukça fazla XP yani tecrübe verecektir.Tabi bunlar görevden göreve değişir.Bazı görevler 700-800 XP verirken bazıları 1500 XP verebilir.Bu görevler ve araştırmalar haritada beyaz ünlem işareti şeklinde belirir.Bu yüzden nereden oyun başladıysanız o alanda ki görevleri tamamlayın ve XP alın.Bu sayede her seviyeye uygun yeni görevleri de keşfedebilirsiniz.

Pharaoh Heykelleri

Pharaoh heykelleri bildiğiniz firavun heykelleri oluyor.Bunlar her yerde bulunmuyor.Oldukça özel nesneler olarak oyunda geçmektedir.Onları bulduğunuzda bilin ki yüksek miktarda XP tam karışınızda duruyor bunu kaçırmayın.Normal yakın dövüş silahınız ile bunu parçalayın ve yok edin.

Etkinlikler

Bu etkinlikle aslında oyun içinde kendiliğinden gelişen şeyler.Mesela bir köyde haydutların bir çiftçiye saldırdığını görebilirsiniz.İşte bu anda o çiftçiye yardım etmeniz size XP verecektir.Bu tür durumlar zaten belli belirsiz haritada kendini belli edecektir.

 

Benzer Yazılar

Euro Truck Simulator 2 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Sorunu

Mertianz

Rust, erken erişimden çıktı!

TeknoBalta

EA, Anthem Demo’nun çıkış tarihini açıkladı!

Ömer

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster