TeknoBalta
Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Origins Rehberi

Assassin’s Creed Origins Rehberi

Görevler

Oyunda bulunan görevleri yapmayı da ihmal etmeyin.Bu görevler size oldukça fazla XP verecektir.Bu şekilde seviye atlar ve daha da güçlenirsiniz.Her yeni seviye daha iyi eşyalar demektir.Bu sayede karakteriniz daha çok güçlenecek ve oyun içinde zorlanmayacaksınız.Ayrıca bu sayede fazladan  drachma kazanırsınız.

Yetenekler

Her seviye atladığınızda ve karakteriniz geliştiğinde yetenek puanı alırsınız.Bu puanları yetenekleri açmak için kullanacaksınız.Bunları kullanmayı unutmayın.Bir birinden güzel yetenekler mevcut.Bu birazda sizin oyun zevkinize bağlı bir durum.Örneğin hayvanları evcilleştirme gibi yetenekler mevcut.Saldırı yeteneklerinizi veya savunma yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz.

Hayvanlar

Hayvanları aslında birer arkadaş olarak görebilirsiniz.Tamam gerçek anlamda değil tabi ki ama hayvanlar size bir çok yarar sağlayacaktır.Bu hayvanların dikkatlerini çekebilir ve bozabilirsiniz.Bu şekilde bu sevimli dostlarımızı düşmanlara saldırtabilirsiniz. Bazen yırtıcı hayvanlar bir kafeste tutulur.Bu kafesin kilidini açarak yine düşmanlara saldırmasını izleyebilirsiniz.Yalnız bu işlemi gerçekleştirdikten sonra yüksek bir yere çıkarak kendinizi güvene alın.Ya da en baştan uzak bir mesafeden bu kilidi açın.

 Combat Sistemi

Bu oyunda dövüş sistemi baştan aşağı yenilenmiştir.Oyun içinde bazı öğretici dövüş sahnelerine eşlik edeceksiniz.Bunları güzel bir şekilde öğrenin.Size kombat çeşitlerini göstermektedir.Bol bol farklı silahları deneyin ve kendinize en uygun silahı bu şekilde bulun.

Avcılık

Oyunda bir çok hayvan bulunuyor.Şimdi konuya girmeden hayvanseverlerden özür diliyorum fakat biliyorsunuz bu alt tarafı bir oyun.Ama hayvanları avlamak size oldukça büyük bir fayda sağlayacaktır.Bu sayede hem dövüş becerilerinizi geliştirebilirsiniz hem de kraft malzemeleri bulabilirsiniz.Örneğin yırtıcı kuşları ok ile vurmaya çalışın ve böylece ok yeteneğinizi geliştirin.

Animus Pulse

Bazı detaylı yerlerde gözünüzden bir çok şey kaçabilir.Sonradan bunları kaçırdığınız için pişman olabilirsiniz.Bu yüzden sık sık Animus Pulse yeteneğini kullanın.Bu size detaylı bir görüş verecektir.Bu sayede bölgede ki gözükmeyen eşyaları görebilirsiniz.Ayrıca bu yetenek düşmanları tespit etmenizi sağlıyor.Bu sayede güzel bir plan da yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Rainbow Six Siege Önümüzdeki Haftalarda Ücretsiz Denenebilecek!

TeknoBalta

Nasıl Bir Outlast 2 ile karşı karşıyayız?

TeknoBalta

The Witcher 3’e Xbox One X’a Özel Güncelleme Geliyor

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster