TeknoBalta
26
Oyun Haberleri

Assassin’s Creed’in Yapımcısı Jade Raymond Artık EA’de!

İlk hedef: Mass Effect: Andromeda!

Uzun uzadıya anlatmaya gerek yok. Jade Raymond 20 yıllık oyun yapımcılığı görevinde çok önemli işlere imza atmış bir kadın. Ubisoft Toronto’nun yöneticiliğini ve Ubisoft tarihinin en popüler oyun serisi Assassin’s Creed’in de yapımcını üstlendi.

Şimdiyse bu başarılı kadın Bioware ve Visceral ile çalışacak olan Motive Studios’u EA çatısı altında kurdu. Hatta ilk işleri Mass Effect: Andromeda için BioWare ile çalışmak.

Geçtiğimiz yıl Naughty Dog’dan ayrılan, Uncharted’ın yazarı Amy Hennig, yine Visceral bünyesine katılmıştı. EA bu iki firmaya çok güveniyor ve yeni isimlerle sürekli kadrosunu güçlendiriyor.

Kariyerine Sony’de bir programcı olarak başlayan Jade Raymond ise Ubisoft Montreal’e katıldıktan sonra, Assassin’s Creed, Assassin’s Creed 2, Watch_Dogs ve Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist’in yapımcılığını üstlenmişti.

Benzer Yazılar

Rocket League 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Rainbow Six Siege Operatör Özellikleri-BLACKBEARD

TeknoBalta

Watch Dogs 2 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Sorunu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster