TeknoBalta
1
Güncel Haberler Sinema

Avatar’a 4Film Daha Geliyor!

Evet yanlış duymadınız. 3 boyutlu filmlerin kapısını aralayan ve gişede hasılat rekorları kıran Avatar filmi için yeni film duyuruları CinemaCon etkinliğinde geldi. Son olarak üçleme olacağı belirtilen seri için ekstradan bir film duyurusu daha yapıldı.

Her filmin ayrı bir hikaye anlatacağı ama genele bakıldığında yapboz misali tüm filmlerin bir bütün olduğunu belirten James Cameron, ikinci filmin çekimlerine Yeni Zelanda başlandığını da duyurdu. Avatar 2’nin 2018 Aralık ayında gösterime gireceğini belirten ünlü yönetmen diğer filmlerin ise 2020i 2022 ve 2023 yıllarında karşımıza çıkacağını duyurdu. Serinin ayrıca yeni logosu da tanıtıldı.

Açıkçası Avatar hikaye olarak klasik bir Romeo Julliet havasına sahip olsa da filmin geçtiği dünya ve anlatım tarzı bizi bambaşka duygular içerisine sokmuştu. Bu dünyaya geri dönecek olmak heyecanlandırıyor ama hikaye anlamında nasıl bir genişleme ile karşılaşacağız açıkçası merak ve şüphelerim de var.

Benzer Yazılar

E3’te Bethesda Neler Gösterecek?

Mertianz

9 milyon Dailymotion kullanıcısının bilgileri çalındı!

TeknoBalta

Game Of Thrones, 8. Sezonunun 6. Bölümü İzlenme Rekoru Kırdı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası