TeknoBalta
200008_screenshot_06_l
Oyun Haberleri

Batman: Arkham Knight’ın PC Sürümü Önümüzdeki Ay Düzeliyor!

Batman: Arkham Knight konsollarda oldukça başarılı bir şekilde çıkışını gerçekleştirmişti fakat aynı şey ne yazık ki oyunun PC sürümü için geçerli olamadı. Bu yüzden PC sürümünün satışları bile durdurulan Batman: Arkham Knight, bugün iyi bir haber ile karşımıza çıktı. Warner Bros. ve Rocksteady tarafından Steam üzerinden yapılan bir açıklamaya göre oyunun genel performans sorununu düzelten bir güncelleme Ağustos ayı içerisinde indirilmeye sunulacak.

maxresdefault38 (1)

 

Batman: Arkham Knight’a Ağustos ayında gelecek olan bu güncelleme ile birlikte oyundaki çözünürlük ayarları yüzünden hata veren kaplamaların sorunu düzeltilecek. Oyunun genel performansı ve FPS düşüşleri düzeltilecek. Grafik ayarlarına daha detaylı ayarlar eklenecek. HDD ile yaşanan sorunlar düzeltilecek. Diz üstü bilgisayarlarda yaşanan genel problemler düzeltilecek. Oyunun kullandığı hafıza ve VRAM oranı düzeltilecek. Nvidia SLI ile oluşan hatalar düzeltilecek. AMD Crossfire özelliği aktif edilecek ve ekran kartlarının güncellenen sürümlerine uygun bir hale getirilecek Batman: Arkham Knight.

Benzer Yazılar

Reddit Kullanıcısı Mortal Kombat’ın Tüm Karakter DLC’sini Yaydı!

TeknoBalta

Birleşik Krallığın ve Japonya’nın En Çok Satanlar Listesi Açıklandı!

TeknoBalta

Battlefield 1’a DLC Güncellemesi Geldi!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası