TeknoBalta
tsar
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Haberler Mobil Haberleri Origin Oyun Haberleri

Battlefield 1: In the Name of the Tsar Oynanış Videosu Yayınlandı!

EA Play etkinliği biz oyunseverleri oldukça mutlu etti.E3 2017 etkinliğinin bir bölümünü geçtiğimiz saatlerde geride bıraktık. E3 2017’de geçtiğimiz saatlerde bir EA Play yapıldı. Bu EA Play ile oyuncuları mutlu eden EA, oldukça fazla oynanış videosu paylaştı. Bunlardan biri olan Battlefield’in yeni ek paketi olan Battlefield 1: In the Name of the Tsar, Battlefield 1 hayranlarını oldukça sevindirdi.Gelecek bu ek paket oldukça etkileyici gözüküyor. Dilerseniz ek paket ile ilgili videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Dilerseniz de haberimizin devamından ek paket hakkındaki detaylara göz atabilirsiniz.

 
Bu ek paket Rus ordusunun askeri birliğini savaş alanına sürecek. Yani, Rus ordusu araçları, silahları ve askerleri bu ek paketle Battlefield 1 oyununda yer alacak. Ayrıca bu ek pakette kadın savaşçılara da dikkat çekiliyor.  Peki siz yayınlanan bu oynanış videosunu nasıl buldunuz?

Benzer Yazılar

Bugün olacak “Süper Kanlı Mavi Ay Tutulması” ne zaman ve nereden izlenebilir?

TeknoBalta

War Machine – Brat Pitt’nin Yeni Filmi – 26 Mayıs 2017

TeknoBalta

FIFA 18 En İyi Fransalı Oyuncular

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster