TeknoBalta
Oyun Haberleri

Battlefield 1 Oyun Modları

Battlefield 1 Oyun Modları

Rush modu

Rush oyun modunda biraz küçük değişiklikler mevcut.Bir takım saldırı yaparken diğer taraf sadece defans yapıyor.Defans yapan takım verilen bölgeyi korumaya çalışıyor,saldırı yapan takım ise verilen bölgeyi ele geçirmeye çalışıyor.Burada atak yapan takımıtttn sınırlı sayıda saldırı hakkı bulunuyor.

Conquest

Bu modda yapmanız gereken verilen bölgeleri ele geçirmek ve elde tutmaktır.Bu verilen bölgelerde üstünlük kurarsanız oyun sonunda kazanan siz olacaksınız.Yine bu modda da görev yapmak akıllıca olacaktır.

Team Deathmatch

Bu modda tek yapmanız gereken adam vurmak evet göreviniz bu.En çok adam vuran takım oyunu kazanıyor.Ayrıca aim geliştirmek için modu size tavsiye ederim.

War Piegons

Solo bir başarı elde edemeyeceğiniz bu modda yine takım olarak hareket edip savaş kuşunu ele geçirmek gerekiyor.Bu kuşu ele geçirdikten sonra sabit bir şekilde bir süre durup kuşa not yazıyorsunuz ve bu kuşu göndermek için açık bir alana çıkıp kuşu salmanız gerekiyor.Yalnız burada dikkat etmeniz gereken şey kuşu havaya saldıktan sonra kuş 5-6 saniye kadar havada dolaşıyor,bu noktada düşman takım kuşu vurup etkisiz hale getirebiliyor.Bu yüzden kuşu saldıktan sonra defans yapmanız gerekiyor.

Operations

Bu modda ise bir takım saldırı yaparken diğer takım defans yapıyor.Saldırı yapan takım bölgeleri ele geçirdikçe defans yapan takım kendi bölgelerine doğru geri çekilmeye başlıyor.Savunma yapan takımın sınırsız hakkı varken saldırı yapan takımın 3 adet hakkı bulunmakta.Bu haklar doğmadan ele geçirmeniz gerekiyor.

Domination

Domination modunda Conquest modunun küçük bir şekli diyebiliriz.Normalde bir Conquest modu 40 dakika sürerken bu oyun modu daha kısa sürüyor ve kısa soluklu bir aksiyon yaşatıyor.

Benzer Yazılar

Yeni MOBA Oyunu Paragon’un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Mertianz

SMITE Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Konami, Tüm Hideo Kojima Simgelerini Ve Onun Stüdyosu Kojima Productions’ın Adını Metal Gear Solid 5’in Kutu Görselinden Sildi.

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster