TeknoBalta
Haberler Origin Oyun Haberleri

Battlefield V: War in the Pacific Güncellemesinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Battlefield V: War in the Pacific Güncellemesinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

ABD ve Japon kuvvetleri arasındaki savaşı vurgulayan bu son fragmandaki Pasifik güncellemesindeki Battlefield V Savaşına bir göz atın. Pacific Storm ve modern gibi haritaların yer almış olduğu ücretsiz güncelleme iki klasik haritayı ele alıyor: Iwo Jima ve Wake Island (Aralık ayında mevcut) ve genişletilmiş bir cephanelik, 31 Ekim 2019’da satışa sunulacak.

Başta da belirttiğimiz benzer biçimde ABD Silahlı Kuvvetleri ve Japon İmparatorluk Ordusu birliklerinin yanı sıra oyuna iki yeni harita daha eklenecek. Bu haritaları ise Battlefield 1942 oynamış olanlar aslen yakından tanıyor: Iwo Jima ve Wake Island.

Yeni haritalardan yalnız Iwo Jima’nın 31 Ekim’de sunulacağını da belirtelim. Haritada açık plajlar ve Suribachi Dağı’nın tünelleri benzer biçimde yakın menzilli ortamların olacağı belirtiliyor. Wake Island haritasının ise Aralık ayında eklenmesi planlanıyor. Haritalarda hava koşullarının da etkili olacağı ve fırtınalı bir ortamda savaşım edileceği paylaşılıyor.

Doğal ki güncelleme ile oyuna yepyeni silahlar da ekleniyor. Bunlar ise; Type 100 SMG, M1 Garand, M1919A6 ve Type 99 Arisaka olacak. Oyunda ilerledikçe daha çok silahla da karşılaşılacak. Hatta katana ve alev silahları bile kullanabileceksiniz. Vasıta tarafında ise M4 Sherman ve Type 97 tanklar ile Japanese Zero Fighter ve F4U Corsair uçaklar yeni içerikler içinde yer ediniyor. Amfibi araçları, cipleri ve botları da atlamayalım.

Benzer Yazılar

American Truck Simulator 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

WATCH DOGS 2 Açılmama Sorunu

Mertianz

PUBG Mobile, Orijinal Olarak Bilgisayara Geliyor

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster