TeknoBalta
Oyun Haberleri

Beklenen Oyun Olan Mount & Blade II: Bannerlord’un Kapalı Beta’sı Yayınlanacak!

Beklenen Oyun Olan Mount & Blade II: Bannerlord’un Kapalı Beta’sı Yayınlanacak!

Yıllar önce duyurulmuş olan ancak çıkışı adeta yılan hikâyesine dönen Mount & Blade II: Bannerlord, nihayet detaylarıyla gündemde. Türkiye merkezli TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade serisi, özellikle Warband adlı oyunuyla oyun dünyasına önemli bir yer edindi. Yıllar önce serinin en yeni oyununu açıklayan TaleWorlds, aradan geçen yıllarda sadece videolar ve blog yazılarıyla oyuncuları bu serinin olacağına dair herkesi meraklandırdı.
Bugün (29 Mart) yayınlanan yeni blog yazısında oyunun çoklu oyuncu modlarından söz eden TaleWorlds, çoklu oyuncu modlarını denemek için çevrimiçi bir kapalı beta yapacaklarını açıkladı. Yazıda ‘Çarpışma’ adlı oyun modundan söz eden geliştiricinin kapalı betayla ilgili açıklaması ise: “Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hâlâ geliştirme aşamasında. Hâlâ dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekiyor. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz.

Uzun süren bu sürece nihayet oyuncuları da dâhil etmeye hazırlanan TaleWorlds’un kapalı betayı ne zaman başlatacağına dair herhangi bilgi söylenmedi. TaleWorlds, yakın zamanda kapalı betayla ilgili daha fazla bilginin duyuracaklarını söyledi.

Benzer Yazılar

PUBG’ye İki Yeni Kutu Geldi!

TeknoBalta

Tom Clancy’s The Division’dan İki Yeni Reklam

Mertianz

PUBG’de Joker Ve Harley Quinn Skinleri Gelecek!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster