TeknoBalta
Untitled-1
E-Spor Haberleri Kulüp Haberleri

Beşiktaş ve Team Aurora’ya Ceza!

  • Riot Games Türkiye, Şampiyonluk Ligi ekipleri Beşiktaş.Oyun Hizmetleri ve Team Aurora’nın gerçekleştirdikleri kural ihlalleri nedeniyle ceza aldığını açıkladı.
  • Beşiktaş.Oyun Hizmetleri, Şampiyonluk Ligi’nin ilk haftasında takımın başında koç bulunmaması nedeniyle seri başına 1.500 TL olmak üzere toplam 3.000 TL para cezası aldı.
  • Şampiyonluk Ligi kurallarına göre bir takımın oynadığı lig maçı sırasında mutlak suratle koç bulundurması gerekiyor.
  • Beşiktaş, koç pozisyonuna yaz mevsimi başında daha önce Copenhagen Wolves’u çalıştırmış Romanyalı koç Exorant’ı getimişti. Ancak Exorant, ligin ilk haftasında takımın başında yer almadı ve gelecek de takımın başında olup olmayacağı da henüz belli değil.
  • Team Aurora ise sözleşmeli oyuncusu Kanani’nin Riot Games’in yazılı izni olmadan Şampiyonluk Ligi dışında bir turnuvada yer almasından dolayı 3.000 TL para cezasına çarptırıldı.
  • Team Aurora, yaz mevsimi başında Cezayir asıllı Alman oyuncusu Kanani ile yollarını ayırmış ve yerine Dark Passage’dan ayrılan ormancı Crystal’ı transfer etmişti.

Benzer Yazılar

League of Legends Türkiye Büyük Finali Ülker Sports Arena’da

Mertianz

Razer’dan Yayıncılara Özel Projeler

Mertianz

Ferit ” wtcNN ” Karakaya BPI Gaming’den Ayrıldı!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası