TeknoBalta
Oyun Haberleri

Bilgisiyarda İyi Hayatta Kalma Oyunları

Bilgisiyarda hayatta kalma oyunları

Ark: Survival Evolved

Dinozorlar ile doldurulmuş geniş bir haritada neredeyse çıplaksınız. Aşırı sıcak ve soğuk, açlık, susuzluk ve diğer insanlarla mücadele etmeniz gerekecek. Silah ve teçhizat hazırlayın, üs yapın, eğitin ve dinozorlara binin ve diğer oyunculara katılın .

Don’t Starve

Etkileyici sanat çalışması ve bağımlılık yapan mücadelesiyle Don’t Starve en iyi hayatta kalma deneyimlerinden biri (ve nadiren gerçekleşen olaylarda, Early Access’ten erişilebilen birkaç oyundan biridir). Meşgul günlerinizde ve ölümcül gecelerde hayatta kalmaya çalıştıkça işçilik karmaşık ve tatmin edici olmaya başlıyor. Hayvanlarla savaşın (ve yiyin), hem bilim hem de sihir uygulayın ve zihinsel sağlığınıza göz kulak olun.

Rust

İlk oyuncular ve silahlardan başlayarak ateşli silahlara ve büyük üslere ilerleyen diğer oyunculara katılın veya savaşa devam edin. Vahşi hayvanlar, açlık ve susuzlukla mücadele etmek zorundasınız, ancak bu çok PVP yoğun bir hayatta kalma tecrübesi ve başlıca tehdidi sunuculardaki diğer düzinelerce oyunculardan gelecektir. 

Minecraft

Minecraft oynamak için birçok farklı yol vardır: Yalnız, yaratıcı modda, arkadaşlarınızla ve yabancılarla, bir kaşif olarak veya özel sunucularda özel oyun modlarıyla. Bir hayatta kalma oyunu olarak, iyi uygulanmış açlık ve susuzluk sistemleri ve son derece sağlam işçilik ve bina ile hala mükemmel. 

Sizi buraya sokan uçak kazasının enkazı arasında yürürken burada yalnız olmadığınızı hızla keşfedeceksiniz. Korkunç yamyam kabilesi ile esrarengiz bir adayı paylaşıyorsunuz ve beslenme ve su mücadelesi veriyorsanuz, basit çadırlardan evleri izlemek için yapılar inşa ediyorsanuz ve tuzak kurup hayvanları tuzağa düşürdüğünüzde, aç ve kararlı halka karşı savunmak zorundasınız . 

H1Z1: Just Survive

Erken Erişim’de denemeler ve sıkıntılar yaşanmışken (bir zamanlar oyun için bedava oyna başlığı planlanmıştı, şimdi ise satın almanız gerekecek) Just Survive hala çok eğlencelidir. DayZ ile benzer şekilde, ancak çok daha erişilebilir durumda, zedlerden kaçarken ve aynı sunucudaki potansiyel olarak yüzü aşkın oyuncu ile savaş yaparak (ya da arkadaş edinerek) malzemeler ararsınız. 

Unturned

Unturned oynamak için bir bedel ödemezsiniz, ancak bu ücretsiz oyna başlığını da sahip değil. Yaratıcısı (bir genç), 2014’ten bu yana zombi tabanlı sağkalım sanal alanına yönelik 150’den fazla güncelleme yayınladı ve bu, ilk yayınlanışından bu yana milyonlarca oyuncu tarafından neden indirildiğini anlamamızı kolaylaştırıyor. 

Benzer Yazılar

Call of Duty: Infinite Warfare 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

CS:GO Overwatch Rehberi

Mertianz

Halo Wars 2 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster