TeknoBalta
Apple

BİM 9 Mart’ta Normal Fiyatının Çok Altında Bir Fiyata iPhone X Satacak

BİM 9 Mart’ta Normal Fiyatının Çok Altında Bir Fiyata iPhone X Satacak

Daha önce de yaptığı uygun fiyatlı teknolojik cihaz satışlarıyla bildiğimiz ve en yakın dönemlerde PS4’ü oldukça sağlam fiyatlarla satışa sunan BİM, bu kez yaptığı kampanya ile herkesi şaşırtacak gibi. Nitekim BİM’in Apple iPhone X gibi, görece yeni diyebileceğimiz bir ürünü muhteşem bir fiyatla satacak.

Apple aksesuarlarını ucuza satan BİM’in 9 Mart’taki konuğu bu kez iPhone X olacak. Şu an itibarı ile resmi sitesinde 64 GB’lık modeli 6099 TL olan Apple iPhone X, 9 Mart’ta 4.999 TL’den satışa sunulacak. Üstelik satılan üründe 2 yıl resmi Apple garantisi de bulunacak. Bu sayede telefonu satın almak isteyenler tam 1100 TL’lik bir indirimle satın alabilecekler.

Muhtemelen 9 Mart Cuma günü birçok BİM marketinde sabah saatlerinde kuyruk oluşturacak olan kampanya büyük ilgi çekecektir. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu kampanyadan faydalanmayı düşünüyor musunuz?

Benzer Yazılar

iOS 10.2 yayınlandı (iOS 10.2 hangi cihazlarda çalışıyor)?

Mertianz

İPad Kullanıcıları İçin 10 Pratik İpucu – İPad Air,mini,Pro

TeknoBalta

Xiaomi, Sadece iPhone X’e Has Geliştirilen Bir Özelliği Kendi Cihazlarına Getirdi!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster