TeknoBalta
Sektörel Haberler

Bitcoin sadece bir hafta içinde 500$ değer kazandı!

Bitcoin sadece bir hafta içinde 500$ değer kazandı!

Piyasaya ilk girdiğinde ortalığı kasıp kavuran Bitcoin, son zamanlarda yaşadığı düşüş ile gündeme oturmuştu. Artık sonunun geldiği düşünülmeye başlanılan kripto para, yine yükseldi!

Kripto para birimi Bitcoin, tüm dünyada bir anda popüler olarak “para birimi” olarak değerlendirilmesi konusunda büyük tartışmalara sebep olmuştu. Bu tartışmalara rağmen, önlenemez bir yükselişle tırmanan Bitcoin, birçok insanı milyarder, milyoner etti. Uygulama o kadar popüler oldu ki, bir dönem online alışverişlerde ve buna benzer birçok alanda para yerine kullanılması dahi konuşuluyordu.

Daha bu durumun sebep olacağı sorunlar tartışılıyorken Bitcoin birden düşüşe geçti. Dramatik bir biçimde değer kaybeden kripto paranın devri bitti denilirken yine beklenmedik bir durum oluştu ve Bitcoin yeniden yükselişe geçti!

Tekrar güçlenmeye başlayan kripto paranın değeri, 8 günde yüzde 15 arttı yani son bir hafta içinde Bitcoin, 500 $ değer kazandı. Böylece bir süredir yatırımcılarını üzen ve artık bir geçerliliği olmayacağı konuşulan Bitcoin, tekrar konuşulacağı günlerin geldiğinin sinyallerini verdi. Kısa sürede yatırımcılarının yüzünü güldüren kripto para biriminin, önümüzdeki günlerde daha da hareketli zamanlar yaşanacağı düşünülüyor.

Benzer Yazılar

Microsoft, bize büyük bir sürpriz yapabilir.

TeknoBalta

Adidas, lise futbol maçlarını izlemek için Twitter ile ortaklık yapıyor!

TeknoBalta

İşte SpaceX’in o internet projesi!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster