TeknoBalta
galeri_90
Oyun Haberleri

Bu Ay Çıkacak Oyunlar (Ağustos 2016)

Temmuz ayında biraz kurak geçen oyun sektöründe Sonbahar aylarına doğru ilerledikçe yavaş yavaş kıpırdanmalar ile karşılaşıyoruz. Ağustos ayı her ne kadar yoğun bir dönem olarak kendini göstermese de bazı önemli oyunların çıkışı bu ay içerisinde gerçekleşecek.

Bu ay tabi ki her zaman olduğu gibi irili ufaklı birçok oyun hem dijital hem de kutulu olarak rafları süslemeye başlayacak. Gelin bu haberimizde bu ay çıkacak olan önemli yapımlara göz atalım. Hem çıkacak olan oyunları, hem de çıkış tarihlerini hatırlayalım.

 Telltale's Batman: Episode 1 - 2 Ağustos 2016  Beş bölüm olarak planlanan ve her ay yeni bölümü ile karşımıza çıkacak olan Batman'in ilk bölümü Realm of Shadow, bu ayın en önemli yapımlarından birisi. bruce Wayne'in ufak yaşta yaşamış olduğu travmadan Batman oluş hikayesine muhtemelen bu bölümde tanıklık edeceğiz.

Telltale’s Batman: Episode 1 – 2 Ağustos 2016

Beş bölüm olarak planlanan ve her ay yeni bölümü ile karşımıza çıkacak olan Batman’in ilk bölümü Realm of Shadow, bu ayın en önemli yapımlarından birisi. bruce Wayne’in ufak yaşta yaşamış olduğu travmadan Batman oluş hikayesine muhtemelen bu bölümde tanıklık edeceğiz.

Little King’s Story – 5 Ağustos 2016

Daha önce Nintendo Wii ve Playstation Vita gibi platformlara çıkmış olan Little King’s Story, bu ay PC platformu için çıkacak olan en farklı yapımların başında geliyor. Corobo isimli yeni bir kralı yönettiğimiz oyun sahip olduğu dinamikler ile türü sevenlere hitap eden bir görünüm sergiliyor.

No Man’s Sky – 9 Ağustos 2016

Keşfetme dinamiklerinin oldukça önemli bir yer teşkil ettiği No Man’s Sky, son dönemde en çok merak edilen yapımların başında geliyor. Yapılan ertelemeler sonrası nihayet karşımıza çıkacak olan oyunun nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.

Bound – 16 Ağustos 2016

Grafik stili oldukça farklı olan Bound, bu ay çıkışını gerçekleştirecek en farklı ve garip oyunların başında geliyor. Dinlendirici bir tarafı da olan ve müzikleriyle dikkat çeken oyun platform öğeleri ve dans unsurunu bir araya getiriyor.

Grow Up – 16 Ağustos 2016

Ubisoft’un geçtiğimiz yıl çıkışını gerçekleştiren eğlenceli oyunu Grow Home’un devamı niteliğinde karşımıza çıkacak olan Grow Up’ta yine ufak dostumuzu hedefine ulaştırmaya çalışacağız.

F1 2016 – 19 Ağustos 2016

Codemasters imzasını taşıyan F1 2016 her yıl olduğu gibi bu sene de karşımıza çıkıyor.Online oyunlarda yirmi iki kişiye kadar destekle verebilen oyun kaza anları, çeşitli hava durumları ve birçok pist ile bu türü seven oyuncuları memnun edeceğe benziyor.

Deus Ex: Mankind Divided – 23 Ağustos 2016

Adam jansen’ı bir kez daha kontrol etme şansına erişeceğimiz Deus Ex: Mankind Divided, sadece bu ayın değil bu yılın da en merak edilen yapımlarından birisi.

Madden NFL 2017 – 23 Ağustos 2016

Ülkemizde, hatta Avrupada çok fazla rağbet görmese de özellikle Amerika pazarında iyi satış rakamlarına ulaşan Madden NFL serisinin yeni oyunu da bu ay çıkışını gerçekleştiriyor. Diğer tüm EA Sports oyunlarında olduğu gibi Madden NFL17’de Frosbite motorunun gücünü kullanacak.

King of Fighters XIV – 26 Ağustos 2016

Arcade klasikleri denince akla gelen ilk oyunlardan biri olan KoF serisi, 14. oyunu ile dövüş severlerin karşısına çıkıyor. Değişen grafik tarzının oyuna olan etkisini bu ay sonunda görebileceğiz.

Attack on Titan – 30 Ağustos 2016

Son dönemin en popüler animelerinden biri olan ve 2.sezonu 2017 yılında karşımıza çıkacak olan Attack on Titan’ın oyunu nihayet batı pazarına teşrif ediyor. İlk sezonda bulunan hikaye örgüsünü takip edecek olan oyunda devlere karşı insanoğlunun mücadelesine tanıklık edeceğiz.

World of Warcraft Legion – 30 Ağustos

Bu ayın son bombası ise tabi ki World of Warcraft legion. Karakter seviyesini 110’a çıkaracak olan World of Warcraft Legion güncellemesi yeni PVP, yetenek, değişen animasyon ve birçok yenilik ile yeniden baş gösteren Burning Legion’a karşı oyuncuları bir araya getirmeyi hedefliyor. For the Azeroth!

Benzer Yazılar

Overwatch’a yeni Türk karakter mi geliyor?

TeknoBalta

Rockstar Editör ile Efsane Filmler Canlandırıldı

Mertianz

Call Of Duty Modern Warfare Üçlemesi Yakında Tek Pakette

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası