TeknoBalta
The-Turing-Test-review
Genel Haberler Oyun Haberleri Steam

Bu Senenin En İyi Oyunlarından The Turing Test [Video]

Oyun sanki portal anımsatmakta, özellikle silah ve fps oluşu benzerliklerin en başında geliyor…

Konusu:The Turing Test, bilinç fenomenini keşfe çıkan ve insan sezgisinin anlamına meydan okuyan bir birinci şahıs bulmaca oyunudur.Bir International Space Agency (ISA) mühendisi olan Ava Turing’i kontrol ediliyor ve Europa’nın gizli sırlarını açığa çıkarırken anlatımlı bir iç gözlem ve erdem hikayesinde ilerleniyor.The Turing Test’in insan etkileşimli bulmacalarına kendinizi kaptırın ve mantıklı ve yöntemsel düşünme gücünüzü ortaya çıkarın.

Sadece bir insanın çözebileceği şekilde tasarlanan testlere katılın.İnsan ırkının doğasında var olan keşfetme, koruma ve hayatta kalma özelliklerine dayanan gelişimsel bir hikayede oyuncular Europa’nın, kabuğu buzdan oluşan çekirdeğini daha yakından araştıracak ve insan ile makine arasındaki çizginin ötesine geçecekler.

Jupiter’in uydusu olan Europa’daki ISA araştırma üssünün ardında yatan gerçeği araştırın.Bir nesneden diğerine enerji göndermek için bulmacaları Enerji Manipülasyon Araçları’nızı (EMA) kullanarak çözün.Yapay zekaya sahip makineleri çalıştırın ve kontrol edin, devasa yapıları manipüle edin ve karmaşık görevleri çözün; tüm bunlar insanın kontrol mücadelesine dayanan çok boyutlu bir hikaye içine yerleştirilmiştir.The Turing Test deneyimi, sadece video oyunlarının etkileşimli araçları ile yaşanabilir.

The Turing Test, bu heyecan verici yeni birinci şahıs bulmaca oyununda oyunculara insana özgü erdemleri korumanın gerçek bedelini öğreterek sinapslarınızda bir aksiyon kıvılcımı çaktıracak.

untitled

Ödüllerden almış olan oyun,bu yılın parmakla gösterilen oyunlarından.Turing ismi bilgisayarın babası olan Alan Turing dan gelyor ve 2014 Yapay Oyun diye bir filmde Enigmayı çözmek için bir bilgisayar yapan matematikçi olarakta hayatı anlatılmıştı.

eg_recommended_web_net

Benzer Yazılar

The Witcher 3 Wild Hunt 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Bu Ayki Epic Games Store’da Ücretsiz Verilen Oyun World of Goo!

TeknoBalta

Steep 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster