TeknoBalta
Logo_Final_01.0
Haberler Oyun Haberleri

Burnout’un eski yapımcılarından kaotik bir golf oyunu geliyor!

Burnout‘un yapımcısı Criterion Games‘in eski üyelerinden oluşturulmuş Three Fields Entertainment tarafından ilginç bir golf oyunu bizler ile buluşmaya hazırlanıyor. Tek ve çoklu oyuncu modu içerecek Dangerous Golf adlı oyunda sırayla çevredeki eşyalara zarar verip en fazla puanı toplamaya çalışacağız. Unreal Engine 4, Nvidia PhysX, Apex Destruction ve Flex teknolojisini birleştiren yapım, Mayıs 2016‘da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Görünüş itibari ile adeta yeni bir teknolojik deneme sürümünü andıran oyun için geliştirici şu cümleyi kullanıyor: “Burnout, yarış oyunlarında ne kadar ciddi bir simülasyon ise Dangerous Golf da o şekilde ciddi bir golf oyunu.” 8 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği verecek olan Dangerous Golf, Burnout yaklaşımı ile Black oyununun yıkım özelliğini taşıyor. Kırsal alandaki benzin istasyonu, otel mutfağı, saray balo salonu ve Ortaçağ kalesi üzerinde yaklaşık 100 delikten oluşturulacak bir oyun alanı sunuyor.

Benzer Yazılar

Kötü Yorumlarından Dolayı Steam’de Hem Oyunları Silindi Hemde Dava Açıldı!

TeknoBalta

Cities: Skylines Hem İndirimde Hemde Şuan Ücretsiz

TeknoBalta

Rainbow Six Siege’nin Yeni Operatörleri 2018 (Fransız, Rus ve İtalyan askerleri)

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası