TeknoBalta
Oyun Haberleri

Call of Duty WWII Hızlı Seviye Atlamak

Call of Duty WWII Hızlı Seviye Atlamak

Challenges

Challenges yani yarışmalar size bonus XP kazandırmaktadır.Özellikle Camo Challenge dediğimiz yarışmalara sağlam XP kazandırmaktadır.Yani burası tamamen size bağlı.Karışık bir şekilde de yapabilirsiniz.Her türlü zaten bu yarışmalardan bol bir miktarda XP kazanırsınız.Aslında oyun sizin kolay bir şekilde ilerlemeniz için gerekli her şeyi size zaten sunuyor.

Hardcore Modu

Eğer ben iyi bir oyuncuyum derseniz Hardcore modda oynayabilirsiniz.Bu mod diğer modlara göre daha hızlıdır ve buna bağlı olarak daha az zamanda daha çok XP kazandıracaktır.Tabi bu modda oyuncuların canı az olur,silahların verdiği bir hasar direkt olarak sizi öldürebilir.Ama bu modda sinir krizi de geçirebilirsiniz.Deneyin ve size uygunsa bu modu bol bol oynayın.

Kill Confirmed

Şu an oyunda en çok Xp kazandıran mod Kill Confirmed modudur.Bu yüzden oyunda hızlı seviye atlamak istiyorsanız bu modu sık sık oynayın.Daha çok puan vermesinin nedeni ise dakika başı kazanılan XP oranının diğer modlara oranla daha fazla olmasıdır.Ama içimden bir ses bu modun böyle gitmeyeceğini XP kazanım oranının diğer modlarla aynı seviyeye çekileceğini söylüyor.Bu yüzden oynayabildiğiniz kadar bu modu oynayın.Sürekli hareket halinde olun ve düşman öldürmeye çalışın.

Günlük Görevler

Günlük ve haftalık bazı görevler oyuna girdikçe karşınıza çıkacaktır.Eğer bu görevleri (daha doğrusu emirleri) yerine getirirseniz buna bağlı olarak seviye XP’si ya da silah XP’si kazanırsınız.Bu şekilde bir adım öne geçerek daha hızlı seviye de atlarsınız.Elinizden geldiği kadar bu görevleri yerine getirmeye çalışınız.Bu emirler size,bu emirleri yerine getirdiğinizde size ne ödül vereceğini önceden belirtmektedir.Bu yüzden daha çok seviyenizi artıracak emirlere görevlere odaklanın.Bazı görevlerde size XP Boost dediğimiz XP hızlandırıcı şeyler verecektir.Bunları da asla kaçırmayın.

Support Sınıfı

Şimdi support olmak ne alaka diyebilirsiniz.Fakat support şeklinde oynarsanız durmadan azda olsa puan kazanırsınız.Bu puanlarda seri ve hızlı bir şekilde kazanılır bu yüzden aslında daha çok puan kazanmış olursunuz.Özellikle birde asist puanı alırsanız mis gibi seviye atlarsınız.Yani demek istediğim fazla efor harcamadan kolay yoldan XP kazanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Fifa 18 Yeni Orta Açma Sistemi

Mertianz

Dying Light 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Bu Ay Çıkacak Oyunlar (Ağustos 2016)

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster