TeknoBalta
Oyun Haberleri

Call of Duty WWII Zombie Modu

Call of Duty WWII Zombie Modu

Zombi Güçleri

Dalga 1’den itibaren elinizde olan tabanca sizi 5. dalgaya kadar idare edecektir.Bu nedenle bir tüfek ve iyi bir silah bulmanız gereklidir.Ne kadar erken bulursanız o kadar iyi olacaktır.Eğer ilerleyen dalgalarda elinizde ki silahın size yeteceğini anlarsanız yükseltme kilidini açın ve bu silah için bol bol Jolts harcayın.Ama bunu emin olduktan sonra yapın sonra sakata gelmeyin.Ayrıca Command Room’s Mystery Box bölümüne girerek sık sık şansınızı deneyin.

Görevler

Bu modda belli bir hedefe ya da göreve odaklanın.Her dalga bir sonra ki dalganın kilidini açmaktadır.Tek bir dalgada sizden birden çok görev istenebilir.Silah yükseltmelerini daha güçlü dalgalarda yapabilirsiniz.Yani demek istediğim işinize yarayan bir durum söz konusu ise bunun için odaklanın.Özellikle dalga sonu bosslarını kesinlikle öldürmeye ve ödülünüzü almaya çalışın.

Hareketlilik

Bu modda oynarken sürekli tetikte olmanız gerekir.Neden diyecek olursanız zombiler arkadan sağdan soldan önden her yerden aniden çıkabilmektedir.Sizde bu yüzden sürekli hareket halinde olun.Ayrıca bir yandan da silahınız hep dolu olsun buna da dikkat edin.Tek bir noktada uzun süre kalırsanız hiç iyi şeyler olmayacaktır.Zaten bu dediğimi bu modda oynarken anlayacaksınız.Özellikle şarjör yenileme hızı yavaş olan bir silah ile oynuyorsanız fırsatını bulduğunuz an cephaneyi yenileyin.

Kürek Kullanmayı Unutmayın

Bu modun başlarında oyun kolay olacağı için kürek (shovel) kullanın.Bu sayede normal bir silahtan daha çok Jolts kazanacaksınız.Normalde ateş ederek yani bir silah kullanarak kazanacağınız Jolts sayısı 100 iken bu sayede 130 Jolts kazanabilirsiniz.Bu da hızlı bir şekilde Jolts kazanma anlamına gelecektir.Bu Jolts denen para birimini de zaten güçlenmek için kullanacaksınız.Oyun başında bol miktarda Jolts kazanarak ileri ki dalgalara da yatırım yapmış olursunuz.Her dalgada zombiler daha da güçlenmektedir.

Benzer Yazılar

Fear The Wolves Steam’de Satışta!

TeknoBalta

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 13.05.2019

TeknoBalta

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 2.12.2018

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster