TeknoBalta
black-ops-3
Genel Güncel Haberler Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops III Eski Nesil Konsollar İçin De Geliyor!

Yani, yeni nesil bir Call of Duty deneyimini yavaştan unutmaya başlayın, diyorlar.

Call of Duty: Black Ops III ilk duyurulduğu zamanlarda sadece PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak denmişti. Tabii durum böyle olunca Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty serisinin ilk yeni nesil oyunu olarak reklam edilmişti. Görünen o ki Call of Duty: Black Ops III serinin ilk yeni nesil oyunu olmayacak çünkü Call of Duty: Black Ops III, PlayStation 3 ve Xbox 360 için de gelecek.

BlackOps3-1-ds1-670x377-constrain

Bir blog yazısı ile bu bilgiyi duyuran Activision, Call of Duty: Black Ops III’ün eski nesil sürümlerinin Beenox ve Mercenary Technology tarafından geliştireceğini de açıkladı. Tabii arada bir nesil farklı olacağı için Call of Duty: Black Ops III’ün eski nesil sürümünde de bazı eksiklikler olacak. Mesela, Call of Duty: Black Ops III’ün yeni nesil sürümleri 4 kişilik co-op modunu desteklerken, bu sayı eski nesil konsollarda 2 olacak. Ayrıca Call of Duty: Black Ops III’ün beta dönemi de sadece yeni nesil platformlar için gerçekleşecek.

Benzer Yazılar

A Plague Tale: Innocence’ın PC Sistem Gereksimleri Duyuruldu!

TeknoBalta

AirPods 2’un Yolda İşte Özellikleri!

Mertianz

Bugün Ücretsiz Olan Oyunlar – 17.05.2019

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster


×
Göster