TeknoBalta
black-ops-3
Genel Güncel Haberler Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops III Eski Nesil Konsollar İçin De Geliyor!

Yani, yeni nesil bir Call of Duty deneyimini yavaştan unutmaya başlayın, diyorlar.

Call of Duty: Black Ops III ilk duyurulduğu zamanlarda sadece PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak denmişti. Tabii durum böyle olunca Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty serisinin ilk yeni nesil oyunu olarak reklam edilmişti. Görünen o ki Call of Duty: Black Ops III serinin ilk yeni nesil oyunu olmayacak çünkü Call of Duty: Black Ops III, PlayStation 3 ve Xbox 360 için de gelecek.

BlackOps3-1-ds1-670x377-constrain

Bir blog yazısı ile bu bilgiyi duyuran Activision, Call of Duty: Black Ops III’ün eski nesil sürümlerinin Beenox ve Mercenary Technology tarafından geliştireceğini de açıkladı. Tabii arada bir nesil farklı olacağı için Call of Duty: Black Ops III’ün eski nesil sürümünde de bazı eksiklikler olacak. Mesela, Call of Duty: Black Ops III’ün yeni nesil sürümleri 4 kişilik co-op modunu desteklerken, bu sayı eski nesil konsollarda 2 olacak. Ayrıca Call of Duty: Black Ops III’ün beta dönemi de sadece yeni nesil platformlar için gerçekleşecek.

Benzer Yazılar

ESL ESEA Finallerinin Grupları Belli Oldu

Mertianz

Idle Kingdom Builder Steam’de Ücretsiz!

TeknoBalta

Oyuncuların Bilmesi Gereken Kelimeler

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası