TeknoBalta
maxresdefault_live
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Haberler Oyun Haberleri PlayStation

Call of Duty: Infinite Warfare İlk Onayını Aldı!

Geçtiğimiz gün ve bu gün Call of Duty: Infinite Warfare bayağı bir kendini göstermişti bizlere. Ortaya çıkan tüm bu haberler birer söylentiyken, bu söylentileri doğrulayabilecek seviyedeki bir kaynaktanhem Call of Duty: Infinite Warfare’a hem de Call of Duty: Modern Warfare Remastered’a onay geldi.

Ekran Alıntısı

Oyun sektöründen sızdırdığı ve genellikle doğru çıkan bilgiler ile tanınan shinobi602, sizlerin de yukarıdan görebileceği bir gönderiyi Twitter üzerinden paylaştı. Aslında “Shootery things” dendiği zaman akla hemen Call of Duty gelmeyebilir fakat shinobi602’nin cevap verdiği başka bir gönderi ilebu gönderinin tamamen Call of Duty: Infinite Warfare ile alakalı olduğunu anlamış olduk.

shinobi602 cephesinden gelen bilgilere göre Call of Duty: Infinite Warfare görücüye önümüzdeki Cuma günü çıkacak ve Call of Duty: Modern Warfare’ın yenilenmiş sürümü de gerçekten geliştirilme sürecinde.

Benzer Yazılar

Yağmurlu Havanın Seçileceği GT Sport Pistlerinin Sayısı Artacaktır!

Mertianz

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’UN TAM SÜRÜMÜ ERTELENDİ!

Mertianz

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’de Yayınlandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası