TeknoBalta
Oyun Haberleri

Call of Duty İnfinite Warfare Rehberi

Call of Duty İnfinite Warfare Rehberi

Perk Sistemini İyi Öğrenin

Perk sistemi önceki serilerde de vardı biliyorsunuz.Call of Duty İnfinite Warfare çok oyunculu modunda da perk sistemi oldukça önemli bir yere sahip.Doğru ve etkili perk kullanımı sizi bir adım öne taşıyacaktır.Oyun başlarında sadece belli perkleri kullanabiliyorsunuz.İlerleyen zamanlarda ve seviye arttıkça diğer perklerde açılacaktır.Bu perkleri deneyin ve sizin için en iyi olanı seçin.Çünkü cidden kişiden kişiye değişen bir sistem mevcut.Bazılarının kullandığı perkler size uygun olmayabilir.

Hareket Halinde Olun

Saklanacak yerlerde pozisyon almanız kadar hareket halinde olmanızda önemlidir.Hızlı hareket etmek bol bol zıplamak size haritada avantaj sağlayacaktır.Ayrıca kolay hedef olmanızı da zorlaştıracaktır.Hızlı hareketler ve zıplamalar ile kayak yapıyormuş gibi duvarlardan duvara atlayabilirsiniz.Pek sevmediğim bir oyun tarzı ama elbet sevenler vardır.O yüzden bol bol hareket edin ve zıplayın.

Kendinizi Savunun

Oyun içinde bir çok saklanacak ve kendinizi koruyabilecek yerler mevcuttur.Bu yerleri sık sık kullanmanız sizin hayatta kalma şansınızı arttıracaktır.Duvarlar,barikatlar,köşeler saklanmanız için harika yerlerdir.Bol hareketten sonra her FPS oyuncusu soluk almak ve mermi değiştirmek için bir süreye ihtiyaç duyar.Bu süreleri bu yerlerde saklanarak geçirin ki kolay yem olmayın.

Sınıflar

Oyunun gidişatını bir sınıf ile değiştirebilirsiniz.Bu sınıfları multiplayerda sık sık deneyin ve sizin için en uygun olanı bulun ve ortalığı dağıtın.Hangi sınıfların hangi sınıflara karşı güçlü ve başarılı olduğunu bol bol oynadıkça çözebilirsiniz.

Oynadığınız karakteriniz koştuğunda duvarlardan duvarlara atladığında oldukça fazla ses çıkarır.Bu nedenle düşmanlarınız sizi kolaylıkla farkedebilir.Bu yüzden bazı noktalarda dikkatli olun.Sık sık mermi sayısını kontrol edin.Mermi azaldığında hemen doldurun.Eğer yeteri kadar mühimmat yoksa düşmanla kapışmaya çalışmayın.Hareket türünüze göre uygun silahları seçin.Yakın mesafe seviyorsanız Shotgun kullanın.

Benzer Yazılar

The Crew 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Shadow Of The Tomb Raider’a +18 Mod Geldi!

TeknoBalta

Sea of Thieves, Bir Tane Daha Ülkede De En Çok Satan Oyun Olmuştur!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster