TeknoBalta
Oyun Haberleri

Call of Duty Infinite Warfare Silah Yapmak

Call of Duty Infinite Warfare Silah Yapmak

Oyunumuzda 4 adet silah derecesi bulunuyor.Bunlar zayıftan güçlüye doğru şöyle.Common,Rare,Legendary ve Epic. Epic özelliğe sahip silahlar daha iyi olmaktadır.Bu yetenek sınıflarını özelliklerini açmak için Salvage gerekmektedir.

Salvage Nasıl Toplanır

Salvage takım görevleri tamamlanınca kazanılabilir.

Oyunda Common ve Rare derecelerine sahip Supply Droplardan çıkmaktadır.

Ayrıca Rare Supply Droplarda bonus Salvage çıkmaktadır.

Oyun yaptığınız günlük girişlerde Salvage kazanabilirsiniz.

Çıkan aynı itemler duplicate olurikırılır ve Salvage olarak size geri döner.

Salvage bir para birikimi biriktikçe yeni sınıflar açabilirsiniz.Bu sınıfların  her biri kendi içinde değişik özelliklere sahiptir.Kendiniz bu silahlar içinde prototipler üretebilirsiniz.Bu şekilde elinizde bulunan silahları güçlendirebilirsiniz.tabi ki önceliğiniz Epic sınıfına ait silahlara sahip olmak olsun.Bu yeni silah yapımı sistemi ile kendi oyun stilinize uygun silahlar üretebilirsiniz.Örneğin Epic bir silah yapmak istiyorsunuz elinizde Common,Rare ve Legendary çeşitleri bulunması gerekmektedir.Zaten bunu Prototype Lab isimli bölümde açık ve net şekilde görebilirsiniz.

 Legendary yapmak istiyorsanız elinizde Common ve Rare çeşitlerinin olması gerekmektedir.Bu sınıfların renkleri ise şöyle.Common (Beyaz),Rare (Mavi),Legendary (Mor) ve Epic (Turuncu).Bu şekilde kendinize bir yol çizebilirsiniz.

Benzer Yazılar

JUST CAUSE 3: MECH LAND ASSAULT – 10 haziran’da Çıkıcak!

TeknoBalta

WATCH DOGS 2 EasyAntiCheat Service Sorunu

Mertianz

Command and Conquer serileri yeniden canlanıyor!

Ömer

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster