TeknoBalta
Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Remastered versiyonunun da geliştirildiği ortaya çıktı!

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Remastered versiyonunun da geliştirildiği ortaya çıktı!

Call of Duty: Modern Warfare serisi, tek kişilik hikaye moduyla pek çok oyuncunun beğenisini kazanmıştı. Activision da ilk Modern Warfare oyununun Remastered sürümünü yayınlamıştı. Görünen o ki ikinci oyunun da Remastered sürümü da git gide geliştiriliyor.

Oyunların çeşitli yaş gruplarına göre sınıflandırmasından sorumlu olan kurum PEGI’nin resmi web sitesinde, Modern Warfare 2’nin derecelendirmesi yayınlandı. Haberin yayılmasıyla birlikte oyunun derecelendirmesi de siteden hızlı bir şekilde kaldırıldı.

Derecelendirmenin yalnızca oyunun tek kişilik modunu kapsadığı söyleniyor. Dolayısıyla Modern Warfare 2’nin multiplayer kısmının Remastered’a dahil edildiğini veya edilmediğini bilmiyoruz.

Diğer taraftan, bu derecelendirme yalnızca PlayStation 4 sürümü için geçerli. Activision’ın bu oyunu en azından ilk etapta yalnızca PlayStation 4 için çıkarabileceği akıllara düşüyor.

Modern Warfare 2, 2009’da piyasaya çıkmıştı. Tek kişilik senaryo modundaki bazı görevler sebebiyle de (No Russian) büyük tepki toplamıştı. MW2, bu bölümüyle oyun tarihine geçti denebilir. No Russian bölümü hala sık sık internet esprilerine konu oluyor.

Benzer Yazılar

ARK: SURVIVAL EVOLVED Nintendo Switch’e çıkıyor!

Ömer

The Elder Scrolls III: Morrowind Ücretsiz Oldu!

TeknoBalta

FIFA 18 Bundesliga Ligi’nin En iyi Oyuncuları 10-20

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster