TeknoBalta
civilization-6
Genel Güncel Haberler Haberler Steam

Civilization VI 21 ekim’de çıkıyor!

Oyun dünyasında her zaman ayrı bir yeri olan ve strateji severleri yıllardır ekran başına kilitleyen Civilization‘ın yeni oyunu nihayet duyuruldu. En son 2010 yılında ana bir oyunla karşımıza çıkan seri, sonrasında 2014 yılında Beyond Earth adı verilen ve uzayda geçen bir yapımla oyuncularla buluşmuştu. Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan serinin yeni oyunu için geri sayım başladı.

Civilization 5 oldukça uzun zamanlı ve cidden oldukça iyi bir strateji oyunu insanın oynamak istedikçe oynamak istediği bu oyun çeşitli dlcler de oldukça güzel bir konsept sundu 6ci oyunun da buna benzediği düşünürsek istek listesine ekleme istediği uyandırıyor.

Civilization serisinin yapımcısı Firaxis Game, yaptığı duyuruyla birlikte oyunun çıkış tarihini açıklığa kavuşturdu. Buna göre Civilization VI 21 Ekim tarihinde PC platformu için raflardaki yerini alacak. Firaxis’in geliştirici ekibinden sorumlu Dennis Shirk, Civilization V’i oynayanların Civilization VI’ya rahat bir şekilde adapte olabileceğini belirtiyor. Steam sayfası açılan ancak henüz ön siparişi başlamayan oyunun yayınlanan ilk videosuna haberin görselinden göz atabilirsiniz.

ss_a79c8fabd12e0f1711ac61486c859656d4cd894e.1920x1080

Benzer Yazılar

Bir Oyun Fragmanı Oyundaki Oynama Anınıza Uyarlanırsa? :)

TeknoBalta

İlk E3’ün 1996’da olduğunu Biliyormuydunuz? [Video]

TeknoBalta

DJI Osmo Mobile 3 Özellikleri

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası