TeknoBalta
Oyun Haberleri

Conan Exiles, bu haftasonu boyunca Steam’den ücretsiz olarak oynanabilecek!

Conan Exiles, bu haftasonu boyunca Steam’den ücretsiz olarak oynanabilecek!

Rol yapma oyunları arasında çıplaklığı ve vahşiliğiyle öne çıkan oyun Conan Exiles, bu haftasonu Steam’de ücretsiz deneyebilecek. Hyborian Çağı’nda kapışmaya hazır olan herkes bu haftasonu oyunu oynayabilecek.

Oyuncular, oyunda yeni olan her şeyi bu hafta sonu oynayabilecek. Hazırlanan basın açıklamasına göre oyuna iki yeni bölge eklenenmesi planlanıyor. Bunların biri kurak bir çöl, diğeri ise karlı ve buzlu bir bölge bir bölge olması bekleniyor. Oyuna tırmanma ve çiftçilik gibi yeni mekanikler eklenecek, dövüş sistemi üzerinde değişiklik uygulanacak ve yeni zindan türleri eklenecek.

Oyunun yapımcısı olan Funcom’un Dune evreninde geçen bir oyun üzerinde de çalıştığı öğrenildi. Funcom yeni oyununu, Legendary Pictures’ın yapacağı filmle aynı dönemde çıkartacak. Kitap serisi oldukça başarılı olan Dune’un filmi de aynı başarıyı yakalarsa, Funcom turnayı gözünden vurabilir.

Bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olan Conan Exiles oyunu oldukça olumlu yorumlar almıştı. Hem oyuncuların hem de eleştirmenlerin beğenisini kazanan Conan Exiles, açık dünya hayatta kalma oyunlarının kültlerinden biri olacağı söylenmişti

Benzer Yazılar

2020’de Piyasaya Diablo 4 ve Overwatch 2 Sürdürülecek!

Mertianz

Ace Combat 7’nin PC için sistem gereksinimleri duyuruldu!

Ömer

Valve’nin geliştireceği bir kart oyunu olan Artifact hakkındaki bilinen tüm bilgileri topladık!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster