TeknoBalta
Donanım Haberleri

Cooler Master’ın MM830 faresi duyuruldu!

Cooler Master’ın MM830 faresi duyuruldu!

Cooler Master MM830, MMO oyuncuları için tasarlanmış.

MMO RPG oyunlarını oynamak, genellikle çok sayıda tuş kullanımını gerektiriyor. Örneğin World of WarCraft’ta bir dönem Warlock oynamak için gereken tuşları klavyeye bile sığdırmak mümkün olmuyordu. Bu gibi durumlarda fare üzerindeki ekstra tuşlar büyük kolaylığı bulunuyor.

Cooler Master’ın MM830 model faresi de MMO oyuncularını baz alınarak tasarlanmış. CES 2019’da tanıtılan bu farenin ergonomik bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Sol tarafta, baş parmağın oturacağı kısımda çok sayıda ekstra tuş bulunuyor. 4 farklı alanında RGB aydınlatması bulunan farede, 3360 Pixart optik sensörü kullanılmış. Bu da oyunculara 24.000 DPI hassasiyeti var.

Farenin en ilginç özelliği ise sol uç tarafında yer alan OLED ekran. Kullanıcılar bu ekran sayesinde DPI ayarlarını, dakikada yapılan hamle sayını veya belirlenen özel görüntüleri gösterebiliyor. Cooler Master MM830, 79 dolar fiyat etiketiyle yurt dışında satışa çıktı. Türkiye fiyatı ve geliş tarihi ise henüz kesin olarak belli değil.

Benzer Yazılar

AMD’nin Yeni Canavarı Fury X ilk Günden Tükendi

Mertianz

ROG Strix Fusion 500 oyuncu kulaklığı tanıtıldı.

TeknoBalta

Xbox One S, “Upscaling” İşleminden Faydalanacak!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster