TeknoBalta
CSGO-Foto-min
Oyun Haberleri

CS:GO Oyuncularının Yaşadığı Durumlar

CS:GO Oyuncularının Yaşadığı Durumlar

Son Round ve Kick

Rekabetçi maçta önde gidiyorsunuz,herşey normal gözüküyor fakat bilmediğiniz birşey var.Oda takım arkadaşlarınızın aslında 4 kişi beraber girdikleri.Sizden bu durumu oyun sonuna kadar saklarlar.Artık maçın bitmesine 1 round kalmıştır yani son round dasınızdır.Karşı takımdan 1-2 adam düşürüldükten sonra ekranın sol tarafında kimsenin istemeyeceği küçük bir ekran çıkar.Takım arkadaşlarınız sizi kicklemektedir.

Takımınıza Rus Oyuncu Gelmesi

Moraller yüksektir,Rekabetçi maç öncesi yüksek performans için antrenman yapılmıştır.Oyun bulunur ve harita yüklenir.Bir kaç dakika ısınmadan sonra oyun başlar ve takıma merhaba (hello) denir.İşte o anda karşı taraftan gelecek olan ses çok önemlidir.Eğer o bilindik Rus aksanı ile ingilizce “hello” veya “hello my friend” kelimelerini duyduğumuz anda moraller sıfıra düşer oyun sizin için tam orada bitmiştir.

ACE Attıktan Sonra Yaşananlar

Performansımız oldukça yüksektir.Art arda isabetli vuruşlar yapılır ve karşı takım oyuncuları tek tek öldürülür.Bütün düşman takımı tek başınıza öldürdünüz.CS: GO’da Ace atmak dediğimiz bir durumdur.Takım arkadaşlarınız tebrik eder.Ama siz o anda chat’e bakmaktasınızdır.Çünkü karşı takımdan birileri illa birşey yazacaktır.İşte oanda o malum,bilindik cümle ortaya çıkıverir.”Nice hack bro”

Öveni Överim

CS: GO’daki övgü sistemi ile oyuncuları liderlik,eğitmenlik veya eğlenceli yönden övebiliyoruz.Bu durum çıktığından beri bazı oyuncular chat’ten veya sesli iletişimden “öveni överim” demeye başladılar.Eminim sizler de bu durumu yaşamışsınızdır.

Her Takımdaki Kötü Oyuncu

Her iki takımda da kill sayısı baya düşük birer oyuncu mutlaka olur.O gün performansımız yerinde değilse biz de olabiliriz.Kazanan takımın o kötü oyuncusu oyun sonunda rahatlar sonuçta oyun kazanılmıştır.Ara sıra boosted noob diyebilir kaybeden takım oyuncuları bu kişiye.Ama o kaybeden takımda ki kötü oyuncu ise yemediği laf kalmaz.

Türk Serverına Girdiğiniz Anda Küfürler

CS: GO Türk Serverları baya fazladır.Hep beraber oynama niyeti ile bir servera girilir ve girdiğimiz o anda anlam veremediğimiz bir şekilde bir kaç kişi ya da daha fazlası sesli kavga etmektedirler.Bununla beraber sağlam küfürlerde öğrenmiş olur ve yavaşça oradan çıkarız.

Rekabetçi Maçta İstemeden AFK Kalmak

CS: GO Rekabetçi maça girilir ve beklenmesi gereken bir ısınma süresi vardır.Isınma süresine bakarız daha 3-4 dakika yazar.Bu süre içinde bilgisayarın başından,su içmek,herhangi bir ihtiyacı gidermek veya kahve koymak için kalkılır.Kahvemizi yaptık ve geldik.O da ne maç çoktan başlamış takım arkadaşlarımız bize chat’ten saydırmış bile.

Benzer Yazılar

Sniper Elite 5, Rebellion tarafından duyuruldu!

Ömer

Rainbow Six: Siege İçin İki Yeni Video Yayımlandı!

Mertianz

GTA Online’da bazı oyuncuların karşısına çıkan mesaj GTA VI’nın ne zaman çıkacağını söyledi!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster