TeknoBalta
xZD93A0.jpg.pagespeed.ic_.H1wQvKhEPCCaiwp_88jQ
Counter Strike : Global Offensive Genel

CS:GO’nun En Pahalı 6 Silahı

Counter-Strike: Global Offensive, 2012 yılında piyasaya sürülmüştü. Başta istediği ilgiyi yakalayamayan oyun, yapılan güncellemelerle bütün ilgiyi üzerinde toplamayı başardı. Sonrasında ise kasaları ve kutuları açmaya başlayan oyuncular, tam bir çılgınlığın içinde buldular kendilerini.

Özel silahlar, bıçaklar ve skin’ler kapış kapış gitmeye, inanılmaz fiyatlara satılmaya başlanmıştı. Listemizde de görebileceğiniz gibi bazı silahların fiyatları akıl almaz seviyelere çıkmış durumda. Oyunda sınırlı sayıda bulunan silahlara sahip olmak isteyen CS:GO oyuncuları, yüzlerce doları gözden çıkarmaya başladılar.

Bizde bütün bu silahları bir araya getirelim dedik. Tabii bunlar benim ulaşabildiğim silahlar. Daha pahalı olanları varsa yorumlarda belirtin, listemize ekleyelim.

1- AK-47 | Vulcan

The Huntsman paketiyle birlikte Mayıs 2014’te oyuna eklenen bir grup silahtan bir tanesi olan Vulcan, geçtiğimiz ay 400 dolara kadar alıcı buluyordu. Şimdilerdeki fiyatı ise 300 dolar olarak görünüyor. Yani şu an için tam 808TL fiyat etiketine sahip.

xak47-vulcan.jpg.pagespeed.ic.K3KrZSE-qFdUcGP-3-8v

2- P250 | Nükleer Tehdit

Nuke koleksiyonu ile birlikte oyuna eklenen P250, geri tepmesinin çok az olmasıyla bilinen silahlardan bir tanesi. Yine çok nadir olmasıyla oyuncuların dikkatini çeken bu silah, 399 dolara alıcı bulmuş. Günümüz (21 Haziran) kuruyla bunun 1075TL ettiğinin de altını çizmek gerek.

xp250-nykleer-tehdit.jpg.pagespeed.ic.5OBkLmoElIL0u_lkeBj1

3- M4A4 | Uluma

Bütün bir Counter-Strike serisinin en çok tercih edilen silahlarından bir tanesi olan M4A4, ezeli rakibi Ak-47’ye daha isabetli atışlar yapıyor. Uluma serisi skinlerde ise fiyatları tam anlamıyla uçmuş durumda. 350 – 400 dolar arasında satılan bu silah, son olarak 983 liraya alıcı bulmuş.

xm4a4-uluma.jpg.pagespeed.ic.YgVAPnYw-oJFrxT0Xp0a

4- AK-47 | Fire Serpent 

Sahibinin çeşitli istatistiklerini tutan StarTark teknolojisiyle birlikte satın aldığınız bu silah ise yine dudak uçuklatan satış rakamlarından bir tanesine sahip. Eğer bu silahı satın almak istiyorsanız en az 400 doları yani 1070 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

 xak47-fire-serpent.jpg.pagespeed.ic.AAogwkZ5LXQ3qAv5Oh4P

5- USP-S | Sarmaşık 

Bravo Koleksiyonu ile birlikte oyuna eklenen skinlerden bir tanesine sahip USP-S. Yoksa on yıllardır yanımızdan ayırmadığımız bir silah kendisi. StarTrak teknolojisine de sahip olan bu model, şu an için 403 dolara alıcı buluyor. Bu rakamda şu an için 1086TL gibi bir fiyata denk geliyor.

xaskerdeseni.jpg.pagespeed.ic.jtYPyPpJ9Yw_smOCBltF

6- AWP | Hiper Canavar

Görünüş olarak en iyi silahlardan bir tanesi olan Hiper Canavar, yine StarTrak teknolojisiyle birlikte kullanıcısına geliyor. 250 – 300 dolar arasında değişen bir fiyata sahip olan silahın son satışı ise 276 dolardan olmuş. Bu rakamda 743 Türk Lirasına tekabül ediyor.

xawp-hiper-canavar.jpg.pagespeed.ic.Zbb5XxQ_sS61Qi_6hy9f

Benzer Yazılar

E3 2015’e Katılan Firmalar ve Oyunları

Mertianz

En az Pil yiyen TARAYICI…

TeknoBalta

Youtube’nin Bilinmeyen Özellikleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası