TeknoBalta
270
E-Spor Haberleri Genel League of Legends

Dark Passage Kadrosundan Beklenmedik Bir Ayrılık!

Geçtiğimiz sezondan sonra takım içerisinde köklü değişikliklere giden Dark Passage takımı bu değişikliklerden beklediği performansı alamadı. Naru’nun cezalı olmasından dolayı takımın ilk maçlarda beklenen performansın sergileyememesi Dark Passage kadrosunda süpriz bir ayrılığa sebep oldu. Takımın sevilen koçu ve eski League of Legends destek oyuncularından olan Ercan ”Trielbaenre” Bozkurt koçluk görevini bıraktığını açıkladı.

270

 

”Dark Passage E-Spor Kulübü’ndeki koçluk görevinden ayrılmış bulunmaktayım.Beni bu zamana kadar bu görevde destekleyen herkese tek tek çok teşekkür ederim. Seviliyorsunuz. Ayrıca bu zamana kadar sağladıkları imkanlardan samimiyetten dostluktan arkadaşlıktan dolayı Dark Passage eSports Club’a teşekkür eder ve geri kalan bu uzun sürede başarılar dilerim.

Ne yapacağım ile ilgili daha uzun bir açıklamayı ilerleyen günlerde sizlerle paylaşıyor olacağım.Herkese iyi akşamlar. Bol League of Legends’li hafta sonları dilerim!

Edit: TT maçından sonra değil hafta başında alınmış bir karardı yanlış anlaşılma olmasın lütfen peace out!”

Bu açıklamadan sonra takım koçluğu görevi boş kalan Dark Passage takımı buraya nasıl bir transfer yapacak önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Benzer Yazılar

Ferit ” wtcNN ” Karakaya BPI Gaming’den Ayrıldı!

Mertianz

Sevgililer Günü İçin Erkek Arkadaşınıza Alabileceğiniz Elektronik Hediyeler

TeknoBalta

GOETIA Steam de çıktı! Ücretsiz de deniyebilirsiniz!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster