TeknoBalta
deadrekor
Güncel Haberler Sinema

Deadpool Rekora Koşuyor

Eski yeni bir çok hayranını tatmin eden Deadpool filmi yeni bir rekor kırmak üzere. Şubat ayında gösterime giren ve bu süre zarfında milyonlarca izleyiciyi salonlara götüren filmden sevindirici bir haber daha geldi.

Comicbook’un haberine göre Deadpool, 700 milyon dolarlık hasılatı geride bırakmış durumda. Açıklanan son rakamlara göre dünya genelinde 708 milyon dolar hasılat elde eden Deadpool, gösterimde kaldığı sürede 742 milyon doları geçmeyi başarırsa The Matrix Reloaded’ın rekorunu da kırmış olacak. Yetişkin damgası ile en çok hasılat elde eden film rekoru şu an için Matrix Reloaded’te bulunuyor.

Amerika gişesine baktığımızda ise bu rekorun sahibi mel Gibson imzalı The Passion of the Christ. İsa’nın Çilesi adı ile ülkemizde de gösterime giren film sadece Amerika’da 370 milyon dolar hasılat elde etmiş. Yine yetişkin damgalı Deadpool’un Amerika gişesi ise 328 milyon dolar.

Benzer Yazılar

Marvel Sinematik Evreni’nde Thanos’tan sonraki kötü kim olacak?

TeknoBalta

Forza MotorSport 6 vs Forza MotorSport 6 Apex Windows 10 Pc ve XBox Karşılaştırması

Mertianz

PlayStation’ın, 2018 Şubat Ayı En Çok Satan Oyunları

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası