TeknoBalta
deadpool-will-die
Oyun Haberleri

Deadpool Tekrar Bizlerle!

Deadpool, bir oyuna göre biraz ekstrem bir yapı olarak girdi hayatımıza. Karakter bizle konuşuyor, karakter belirsiz biriyle konuşuyor ve hatta karakter kendi kendine konuşuyor! Böyle bir karakteri önceden tanımayanlar doğal olarak biraz şaşırdı ve fazlasıyla eğlenceli buldu. Tabii bazı çevreler tarafından da yadırgandı ve istenmedi. Çünkü fazlaca kan ve vahşet içeriyordu.

Öyle yada böyle; Deadpool 2013 yılının sonlarında dijital tezgahlardan kaldırıldı. Böyle bir icraatten sonra hayranlar üzülmüş, kimisi korsan olarak elde etmişti. Şimdi Activision ve Marvel tekrar bir anlaşmaya giderek bu üzüntüyü ortadan silmek peşinde.

deadpool1-gallery-image

Deadpool tekrar artık satışta! Böyle bir hareketin amacının ne olduğunu kestirebilmek güç. Belki sadece kapitalist mantık belki de sadece canları böyle istedi. İki türlü de fanların işine gelir! Ancak fiyatında yine pek bir değişiklik yok. Yurtdışında 40 Dolar/30 Euro fiyatlarını gören Deadpool, Türkiyede şu anda 89 Türk Lirası. DLC ‘ si olan Merc With a Map Pack ise 8 TL’ den satılıyor.Deadpool severler, pamuk eller cebe!

Benzer Yazılar

American Truck Simulator 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

Rocket League bu haftasonu Steam ve XBOX üzerinden ücretsiz oynanabilecek!

TeknoBalta

Gizemli Eğlenceli Ve Macera Dolu Yeni Bir Oyun: Forest of Liars

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası