TeknoBalta
Drone Haberleri Güncel Haberler Teknoloji Haberleri

DJI Tarafından Tanıtılan Yeni Drone, Mavic Air!

DJI Tarafından Tanıtılan Yeni Drone, Mavic Air!

DJI tarafından tanıtılan ve ürünlerinin içerisinde en küçük boyutlu drone olma özelliğini taşıyan Mavic Air, beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renkte üretildi. Cihazın erkenden ön siparişe hazır olduğu ve verilen siparişlerin 28 Ocak’ta gönderileceği açıkladılar.


Drone’un özelliklerine bakıldığında, boyutuna ve ağırlığına göre oldukça yetkin bir ürün olduğunu söylemekte fayda var. İlk olarak bir drone’u oyuncaktan ayıran yegane özelliklerden birisi olan kamera, Mavic Air’de tam olarak vlogger’ların istediği seviyede bulunmasa da iş görüyor. Mavic Air saniyede 30 kare ile 4K video kaydı alabiliyor. Ve 1080p’de 120 kare yavaş çekim videosu da kaydedebiliyor. En havalı özellik ise, 32 megapiksellik küre biçiminde bir görüntü ve video klibi oluşturan ve adına “Asteroid” denilen özelliktir.

Bununla birlikte en az çabayla sinematik bir havada çekim yapılmasına yardımcı olan ve gerçekten eğlenceli bir “Boomerang” modu da vardır. Gerçek bir bumerang gibi, Mavic Air de yukarıdan başlıyor, yana doğru fırlıyor ve sonra da 180 derece dönerek arka tarafdan geri geliyor. DJI, bunun günbatımı gibi şeyleri çekmek için harika olacağını söylüyor. Bu yeni kamera özelliklerinin tamamı, Mavic Air’e entegre edilmiş yeni 7 kameralı sistem tarafından sağlanıyor. Mavic Pro gibi katlanabilen Mavic Air, 21 dakika süreyince havada kalabiliyor.

Benzer Yazılar

God of War’ın Çıkacağı Tarih Açıklandı!

Mertianz

Tom Clancy’s Splinter Cell Beleş!!

TeknoBalta

Prison Break 5.sezon fragmanı

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster