TeknoBalta
rgm
Bilgisayar Genel Güncel Haberler League of Legends Oyun Haberleri

Dönüşümlü Oyun Modu Sırası Duyuruldu

Riot Games ilerleyen yamalarla birlikte gelecek eklenti ile League of Legends’da her hafta sonu farklı bir oyun modunun aktif olacağını duyurdu.

Bilindiği üzere Sihirdar Vadisi’nde URF, yani Ultra Rekabet Faktörü ve Birimiz Hepimiz İçin, Aram’da ise Poro Kralı Efsanesi oyun modları zaman zaman aktif oluyordu. Dün gece yapılan açıklamayla birlikte bunlara ek olarak yeni çıkarılacak farklı oyun modlarının her hafta sonu dönüşümlü olarak aktif olacağı duyuruldu. Ayrıca bu modlar ile oynanacak maçlar Şampiyon Ustalığı ile de uyumlu olacak, yani oyun sonu yine harf puanları alınacak ve siz veya takımınızdan biri S+, S veya S- aldığında Hextech Sandığı, anahtar veya anahtar parçacığı kazanma şansınız olacak.

Dönüşümlü sıranın ne zaman çıkacağı ise tam olarak belli değil. Tarih ile ilgili kesin bilgi vermeyen Riot Games, önümüzdeki yamalarla birlikte gelecek sistemin şimdiden açıklanma sebebinin ise, URF Modu’nun 1 Nisan’da çıkmayacağını paylaşmak olduğunu belirtti. Buna rağmen yeni sistem çerçevesinde yıl sonuna kadar en az iki defa URF Modu’nun aktif hale geleceği de kesin. Çalışmalar bittiğinde hangi hafta hangi oyun modunun devreye gireceği takvim halinde açıklanacak.

Oyun modları sınırlı süre aktif olan ve alışılmış LoL deneyimine farklı havalar katan, hepsinin kendine has değişiklikleri bulunan oyun türleri. Birimiz Hepimiz İçin modunda herkes aynı şampiyonu seçerken, URF modunda bekleme süreleri çok kısa hale geliyor ve mana/enerji derdi olmadan yeteneklerinizi kullanabiliyorsunuz. Son çıkan oyun modu ise Poro Kralı Efsanesi’ydi ve Aram haritasında aktif olan bu modda kar toplarıyla büyük bir poro çıkartabiliyor, hemen onun yanına gidip savaşlara hızlıca katılabiliyorduk. Hemen herkesin sevdiği bu oyun modlarının sınırlı süreli gelmesi oyuncuları mutsuz ediyordu ama artık her hafta sonu farklı bir oyun modu olacak ve hasret kısa sürede sona erecek.

 

Benzer Yazılar

Paypal, Steam Summer Sale’in Tarihini Doğruladı!

Mertianz

Naughty Dog Attığı Bir Adım ile Eski Bir Fanını Oldukça Sevindirdi!

Mertianz

DOOM Eternal – BATTLEMODE Fragmanı Yayınlandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası