TeknoBalta
Haberler Oyun Haberleri

DOOM Eternal – BATTLEMODE Fragmanı Yayınlandı!

DOOM Eternal – BATTLEMODE Fragmanı Yayınlandı!

Korku efsanesi Doom oyunun Üç oyuncu, iki takım, kıran kırana bir maç bir oyuncu DOOM Slayer olurken diğer iki oyuncu çatışmaya iblis olarak giriyor. Slayer, sırt roketli Revenant’tan kalın derili Mancubus’a farklı alternatiflerle oynanabilecek belalı ikiliyi alt etmek için varını yoğunu ortaya koyuyor. Beş maçta en fazla galibiyet alan, oyunu kazanıyor.

Her iblis sınıfının, Slayer’ın becerilerine karşı koymak için kullanabileceği kendine özgü hareket seçenekleri, saldırıları ve yetenekleri var. Bu da BATTLEMODE’u, saf aksiyonla akıllı stratejileri harmanlayan, ışık hızında bir mod haline getiriyor.

Slayer’ın iblis katletme yetenekleri olabilir ama iblis takımının emrinde de Cehennem orduları var. Doğru duydun. Her iki iblis oyuncusu da Cehennem’den bilgisayar kontrolündeki desteklerini çağırıp Slayer’ı köşeye sıkıştırabilir ve alt edebilir. Elbette bu durum Slayer’a, düşmanlarını Glory Kill’le öldürüp can kazanmak için ekstra fırsat yaratıyor. Bu sebeple iblis ekibinin ortak çalışarak hedefe karşı üstünlük sağlaması gerekiyor.

Benzer Yazılar

Rainbow Six Siege Operatör Özellikleri-CAVEIRA

TeknoBalta

Call of Duty Modern Warfare 4 yakın bir zamanda gelebilir!

Ömer

The Witcher 3 Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster