TeknoBalta
images
Haberler Oyun Haberleri

DOOM’un Satışları Başladı

Bir ZeniMax Media firması olan Bethesda Softworks bugün büyük heyecanla beklenen birinci şahıs nişancı oyunu DOOM’un Xbox One, PlayStation 4 ve PC için satışa sunulduğunu duyurdu. Bir türün doğuşuna neden olan ve bugüne kadar yapılmış en ilham verici oyunlardan biri kabul edilen ikonik oyun DOOM vahşice eğlenceli ve zorlu bir modern nişancı deneyimi olarak geri dönüyor.

Doom-1-1

“DOOM dünyasında yepyeni bir sayfa açmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz. Amacımız DOOM’un kendine has hissiyatını bozmadan, son teknoloji ürünü cihazlar kullanan günümüz oyuncu kitlesine hitap eden bir oyun yaratmaktı.” diyor id Software baş yapımcısı Marty Stratton. “DOOM özünde birbirinden güçlü silahlar, çılgın iblisler ve hızlı ve acımasız bir oynanış demek. Orijinal oyunun hayranlarının ve seriyle yeni tanışan oyuncuların DOOM’un sunduklarından son derece memnun kalacaklarına inanıyoruz ve oyuncuların nihayet oyunumuzla buluşması için sabırsızlanıyoruz.”

DOOM birinci şahıs shooter türüne önderlik eden id Software stüdyosu tarafından geliştirildi. İster tek kişilik hikayede Cehennemin derinliklerinde iblis sürülerini yok etmekle meşgul olun, ister çok sayıda çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınıza karşı oynayın; acımasız iblisler, inanılmaz yıkıcı silahlar, hızlı ve akıcı hareketler bu heyecan dolu, birinci şahıs nişancı oyununun temelini oluşturuyor. Kendi içeriğinizi kolayca yaratmak, oynamak ve dünyayla paylaşmak için DOOM SnapMap oyun editörünü kullanarak oyun deneyiminizi daha da geliştirebileceksiniz.

DOOM hakkında daha fazla bilgi için  aralgame adresini ziyaret edin.

Benzer Yazılar

ARMA III 0XC00007b Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı

Mertianz

The Witcher 3’ün Türkçe yaması çıktı!

Mertianz

Man of Medan İlk Oynayış Videosu Yayınlandı!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster