TeknoBalta
Mucevher-Tuşlu-Klavye-2-min
Bilgisayar Donanım Haberleri

Dünya’nın En Pahalı Mücevher Tuşlu Klavyesi!

Dünya’nın En Pahalı Mücevher Tuşlu Klavyesi!

Bilgisayarının şık görünmesini isteyen ve kendisini mücevherlerle şımartmak isteyenler için Jelly Key tarafından tasarlanan Forbidden Realm klavye tuşları hem ince işçilikleri hem de fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

İçerisine fantastik dünya manzaraları yerleştirilen bu harika tuşlar; Cloudy Cliff , Purple Valley  ve Cyan Lake  olarak adlandırılıyor. Doğanın muhteşemliğinden ve ekibin hayal gücünden ilham alınarak tasarlanan klavye mücevherlerin de ahşap, çim, duman ve reçine gibi malzemeler kullanılmış. Ayrıca tuşların klavyelerdeki aydınlatmalara engel olmadığını ve ışıklandırma ile çok daha güzel durduğunu da söylemek gerek.

Daha önceki Jelly Key ürünlerinin tuş başına 30 ile 40 dolar aralığındaki fiyatlarla satıldığı ifade ediliyor. Yeni tasarlanan Forbidden Realms serisinin çok daha çetrefilli olması sebebiyle tuş başına 60 dolardan satılacağı tahmin ediliyor. Yani klavyenizin üç tuşunu değiştirmenin maliyeti 180 dolar, başka bir deyişle yaklaşık 635 TL. Forbidden Realm’in oldukça sınırlı sayıda olacağının da altı çiziliyor.

Benzer Yazılar

Intel Core i7-9700K ve i9-9900K’nın fiyatları açıklandı!

Ömer

Nasıl Bir Outlast 2 ile karşı karşıyayız?

TeknoBalta

Opera’dan Sizden Habersiz Bilgisayarınızda Kripto Madenciliği Yapanlar İçin Kökünü Kazıyacak Özellik!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster