TeknoBalta
beyond-good-and-evil-2-min
Bilgisayar Genel Güncel Haberler Haberler Mobil Haberleri Oyun Haberleri

E3 2017’de Beyond Good and Evil 2 ve Detayları Duyuruldu

Ubisoft konferansının büyük sürpriz bir çok oyuncuyu koltuğundan sıçratan Beyond Good and Evil 2‘nin hangi platformlar için piyasaya çıkacağı belli oldu.

Beyond Good and Evil 2 için hazırlanan internet sitesine girdiğimizde projeyle ilgili haberlerin yanı sıra bir de Space Monkey Program diye bir şey görüyoruz. Space Monkey Program; geliştirici ekip tarafından oyunculara yapılan ve sonucunda iki tarafında karlı çıkacağı bir fırsat. Bu programa dahil olan oyuncular oyunun erken geliştirme aşamasında ona ilk bakışı atacak, test edecek ve elde ettikleri verileri geliştirici ekiple paylaşarak oyunun geliştirilmesine katkıda bulunacaklar.

İşte Beyond Good and Evil 2’nin hangi platformalara geleceğini de tam burada öğreniyoruz. Çünkü programa kayıt olurken sistem size hangi platformu tercih ettiğinizi soruyor. Seçenekler ise PC, Xbox One ve PS4 ile sınırlı.

Yani elimizdeki bilgiler ışığında 2 şeyi net olarak biliyoruz.


1) Beyond Good and Evil 2’nin PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

2) Nintendo Switch’e özel olacağı dedikoduları yalan oldu.


Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ayrıca Nintendo Switch’e gelip gelmeyeceği de hala belli değil.

Benzer Yazılar

ZenBook 3 mu? Macbook? mu?….

TeknoBalta

Watch Dogs 2 Rehberi

Mertianz

En İyi PS4 Oyunları

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster