TeknoBalta
2016062317424029572
Genel Haberler İnternet Haberleri Mobil Haberleri

En az Pil yiyen TARAYICI…

Günümüzde artık herşeyi telefonlardan yapmaktayız ve bizim için arama motorundan tut çeşitli seçeneklerden dolayı belirli nedenlerden dolayı tarayıcı yani browser tercih etmekteyiz.

Özellikler tercih edilen Chrome hem androidlerde kurulu olarak bulunması hemde senkrolizasyon olayından dolayı bizi büyük bi zahmetten kurtarmakta fakat kullancıların çoğu hızından ve bazı şeçeneklerinden dolayı chrome pek de severek kullandığını söylenemez.Bunu 4.5G gibi internet hızının düzelmesinden çözüldüğünün düşünürsek kullanıcıların chrome kullanmaktan hoşuna gitmemesinin tek bir nedeni kalıyor ve o en büyük neden!

Pil performansından dolayı chrome çok fazla pilli tüketmesi kullanıcıları rahatsız etmekte.Buna son çare olarak Operanın piyasaya sunduğu Opera Edge nerdeyse Chromela yüzde 50 pil performansının arttığınnı kanıtlamış ve kullanıcılar için alternatif çözüm olmuştur.

opera-edge-chrome-test

 

Operanın Pc için versiyonunda Pil Ömründe iddialı..

Benzer Yazılar

Hearthstone’nun Yeni Ek Paketi Whispers of the Old Gods Duyuruldu!

Mertianz

Star Wars 8’in ismi belli oldu!

Mertianz

Minecraft’a Fallout 4 eklenti paketi geliyor!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster