TeknoBalta
xFallout-4_34-630x354.jpg.pagespeed.ic_.Wsnd-OFv2P4n3C78Qlug
Genel Güncel Haberler Oyun Haberleri

Fallout 4, PS3 ve Xbox 360’a Gelmeyecek

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan Fallout 4, herkesi heyecanlandırmayı başardı. Oldukça büyük ve sadık bir oyuncu kitlesine sahip olan serinin yeni oyunu hakkında ise oldukça üzücü bir haber geldi. Yeni nesil için piyasaya sürüleceği daha önce söylenen yapım, eski nesil için piyasaya sürülmeyecek.

xFallout-4_34-630x354.jpg.pagespeed.ic.Wsnd-OFv2P4n3C78Qlug

 

Üzüldük

Kendine has muhteşem bir hikayesi olan Fallout serisi, yeni oyunuyla birlikte bizleri Boston’a götürecek. Bu sefer Vault 111 isimli bir merkezden başlayacağımız oyun, yayınladığı tek bir videoyla bile Fallout sevenleri etkilemeyi başarmış durumda. Dört gözle beklenen oyunlar arasına şimdiden giren yapımın çıkış tarihi ise henüz resmi olarak açıklanmış değil.

İlk videosuyla birlikte PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüleceği açıklanan Fallout 4’ün PS3 ve Xbox 360 için çıkma ihtimali de konuşuluyordu. Ancak Bethesda’nın global iletişim müdürü Matt Grandstaff kötü haberi verdi:

Oyun PS3 ve Xbox 360 için gelmeyecek. Ekibimiz bunun üstünde hiç çalışmadı

Oldukça kesin bir dille oyunun eski nesil için çıkmayacağını söyleyen Grandstaff, birçok oyuncuyu da yasa boğdu.

http://www.youtube.com/watch?v=GE2BkLqMef4

 

Benzer Yazılar

FIFA 18 Süper Ligin En İyi Futbolcuları 30-40

Mertianz

H1Z1 Error 11001 Sorunu

Mertianz

Dualshock 4’ü Playstion 3’e Bağlayabileceksiniz!

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası