TeknoBalta
Otomobil Haberleri

Ford Mustang GT’in En Hızlı Aracı Duyuruldu!

Ford Mustang GT’in En Hızlı Aracı Duyuruldu!

Ford, 2018 model Mustang GT modeline uyguladığı performans geliştirmeleriyle otomobilini bugüne kadarki en hızlı üretim sınıfı Mustang GT haline getirmiş durumda.

Çeşitli görsel değişikliklerle, yeni 10 ileri otomatik şanzımanla ve güncellenen V8’iyle yollara geri dönen Mustang, artık 0-100 km/s hızlanmasını 4 saniyenin altında tamamlıyor. 460 beygir güce ve 560 Nm torka sahip 5 litrelik motorunda çeşitli güncellemelere gidilen yeni Ford Mustang, ‘Drag-Strip’ moduyla hiç olmadığı kadar iyi hızlanacak. 

Önceki modele göre 25 beygir güçlenen yeni Mustang, hem daha hızlı hem de daha ekonomik olarak kullanıcılarının karşına çıkıyor. Revize edilen V8’i ve yeni 10 ileri otomatik şanzımanı sayesinde daha verimli bir kimliğe kavuşan Ford Mustang; daha hızlı vites geçişleriyle ve daha iyi düşük hız tepkileriyle eksiklerini azaltacak.

2.3 litrelik Ecoboost motorda da güncellemelere giden Ford, yeni Mustang’i fazladan 40 Nm torkla satışa çıkarıyor. Performans Paketi’yle birlikte V8 ünitede olduğu gibi Drag-Strip moduna kavuşan Ecoboost motora sahip versiyon, 10 ileri otomatik şanzımana sahip seçeneğinde 0-100 km/s hızlanmasını 5 saniyenin altında tamamlayacak.

Benzer Yazılar

Forza Horizon 2’ye 6 Yeni Araç Geliyor!

Mertianz

Tesla Sürücüsüz Aracının Nasıl Çalıştığını Gösterdi!

TeknoBalta

Otonom Araç Devrimi Artık Çok Yakın!

TeknoBalta

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster