TeknoBalta
d89b6691-3c4b-42c6-89a0-00420eb3bcb2
Genel Güncel Haberler Oyun Haberleri

Forza Motorsport 6 Geliyor!

Xbox’a özel oyunlar arasında en dikkat çekenler biri olan Forza serisi, iki farklı koldan ilerlemeye devam ediyor. Horizon serisiyle bizleri eğlenceye boğan oyun, Motorsport serisiyle gerçekçiliği tavan yaptırıyor. Xbox One’ın çıkışıyla birlikte piyasaya sürülen Forza Motorsport 5’in ardından yeni oyunun geleceği ise bugün duyuruldu

Forza-Motorsport-5-6

 

Xbox Japonya’nın resmi internet sitesinde oluşturduğu yeni bir sayfayla ortaya çıkan bilgilere göre yeni Motosports oyunu 1080p ve 60FPS seçenekleriyle Xbox One için yayınlanacak. 450’den fazla arabanın bulunacağı oyunda, 26 farklı lokasyonda yarışabileceğiz. Bunların arasında Daytone ve Rio gibi pistler de olacak.

69fa3aae-e166-4b46-b92c-9ff0a4ba35d4

ForzaTech Engine ile geliştirilen oyun bizlere yine harika grafikler sunacak. Yağmurlu hava gece yarışları gibi ayrıntıların bulunacağı Forza Motorsports 6, 24 saatlik yarışlar da sunacak. Bu 24 saatlik yarışlar iki kişi de oynanabilecek.

İlk bilgilerin ortaya çıkmasından sonra resmi olarak oyundan bahseden Microsoft, daha ayrıntılı bilgilerin ise E3sırasında gösterileceğini söyledi. Muhtemelen konferans sırasında oyuna dair ilk videoyu da göreceğiz.

Benzer Yazılar

VR (Sanal Gerçeklik) Project Earth Shaker ellerle oynanan ve hareket özgürlüğü veren ilk Deneme [Videosu]

TeknoBalta

Oyunlardaki En İyi Kurt Karakterleri

TeknoBalta

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands Sistem Gereksinimleri

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster