TeknoBalta
Dizi Haberleri

Game of Thrones’un 8. Sezon çıkış tarihi açıklandı!

Game of Thrones’un 8. Sezon çıkış tarihi açıklandı!

HBO, yeni sezon çıkış tarihin açıklanmasından sonra sekizinci sezonu için bir fragman yayınladı.

Televizyon dizisi tarihinin en başarılı yapımlarından biri olan Game of Thrones’un önümüzdeki sezonu son sezonu olacak. 7. sezonu bir hayli merak uyandırıcı bir şekilde tamamlanan dizinin 8. sezonunun Nisan 2019’da yayınlanmaya başlayacağı söyleniyordu. Şimdi ise tarihi de netleşti.

Game of Thrones’un 8. sezonunun ilk bölümü, 14 Nisan 2019’da çıkacak. Sonrasında diğer bölümlerin birer hafta aralıklarla yayınlanacağı düşünülüyor. Bu sezonda yalnızca 6 adet bölüm olacak. Bu bölümlerin ne kadar uzunlukta olacağı ise net olarak bilinmiyor.

HBO, çıkış tarihi bilgisinin yanı sıra bir de fragman yayınladı. Fragmanda Jon Snow, Sansa ve Arya’nın aile mezarlığında Lyanna, Catelyn ve Eddard Stark’ın heykellerinin önünden geçtiğini görüyoruz. Sonra da kendi heykellerinin yanına geliyorlar. Ardından meşaleleri bir anda sönüyor ve ortalığı buz kaplamaya başlıyor.

Benzer Yazılar

OWN’in ”Love Is___” Dizisini Tanıyalım!

Mertianz

Çi 7.Bölümde Olaylar Karışıyor!

Mertianz

Fox TV Dan The Weatherman Dizisi İçin Pilot Bölüm Siparişi Verdi

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster