TeknoBalta
Oyun Haberleri

Ghost Recon Wildlands Başlangıç Taktikleri

Ghost Recon Wildlands Başlangıç Taktikleri

Taktik Yaparak Girmeyi Deneyin

Oyunda en önemli şey belirtilen göreve hedefe taktik yaparak saldırmak.Çünkü oyunda dinamik hava koşulları var.Gece gündüz olabilir.Hava durumu kötü olabilir.Göz gözü görmeyebilir.Aydınlıkta daha çabuk farkediliyorsunuz.Karanlıkta ise daha zor farkediliyorsunuz.Önemli ve zor görevleri geceleri yapmaya çalışın.Ayrıca saldıracağınız yere gece gittiniz fakat her yer kabak gibi ortada ise yani aydınlatılmış ise ışıklara susturucu silah ile ateş ederek patlatın.Susturucu kullanmakta her açıdan oldukça önemli.Bu hiç duyulmuyor anlamına gelmez.Çok yakında bir düşman varsa yinede o sesi duyabilir.O yüzden biraz mesafe bırakmak daha iyi olacaktır.

Yetenek Puanları

Oyunda iki adet yetenek anlamında öğe var.Bunlardan birincisi yetenek madalyası.İkincisi yetenek puanı.Yetenek madalyası aldığınızda otomatik olarak işleniyor.Bu konuda siz bir şey yapmıyorsunuz.Yetenek puanlarını kullanmak asıl önemli olan şey.Örneğin oyunu tek başınıza mı oynayacaksınız yoksa takımla beraber mi. Yalnız kurt takılırım diyorsanız yetenek puanlarını takım yeteneklerine harcamamanız lazım.Sürekli kullandığınız yeteneklere,işe yarayanlara harcayın.

Gördüğünüz Her Şeyi Alın

Oyun içinde gezdikçe toplayabileceğiniz öğeler göreceksiniz.Bu her türlü olabilir.Yani silah olabilir.Silah parçaları olabilir.Yetenek puanları olabilir.Senaryo hakkında bilgiler ipuçları olabilir.Özellikle burada silahları güçlendirecek parçalara ve yetenek puanlarına dikkat edin.Bunlar oyun gidişatını oldukça etkileyen faktörler.Kartel savaşlarında elde edilen silahlar özelleştirilemiyor.

Takım Oyunu

Oyunu takım olarak oynayabileceğiniz de biliyorsunuzdur.Aslında takım olarak oynamak daha zevkli olacaktır.Sesli iletişim ve sizin gibi gerçek oyuncular ile oynamak oyunu daha zevkli yapacaktır.Ayrıca işini birde taktiksel boyutu var.

Benzer Yazılar

Bilgisiyarda İyi Hayatta Kalma Oyunları

Mertianz

Sea of Thieves, Bir Tane Daha Ülkede De En Çok Satan Oyun Olmuştur!

Mertianz

Smite.exe Çalışmayı Durdurdu Sorunu

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster