TeknoBalta
Oyun Haberleri

Ghost Recon: Wildlands’in The Hunt Etkinliği Başlıyor!

Ghost Recon: Wildlands’in The Hunt Etkinliği Başlıyor!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, çıktığı günden bu yana yeni içerikler içeren bir çok güncelleme alarak kendini geliştirmişti. Bu güncellemeler arasında PvP Ghost War ve bir sürü yeni haritalar da mevcut. Ama şimdi, yeni gelen etkinlik sayesinde oyun belkide en büyük eklentisini alıyor. 

Bugün itibarıyla başlayacak olan bu etkinlik, Ocak ayının başlarına kadar devam edecek. Predator serisindeki Predator’ın dahil olacağı bu etkinlik, oldukça gerilimli olacak. Amaç ise bu takım arkadaşlarınız ile birlikte bu ölümcül düşmanı indirmek olacak. Eğer bir şekilde bu ölümcül düşmanı indiren siz olursak, bunun karşılığında Predator maskesi ve bununla bağlantılı olarak Predator görüş yeteneği kazanacaksınız.

Öte yandan, bu özel etkinlik ile birlikte Ghost Recon: Wildlans için Predator Pack içeriği de oyuncuların beğenisine sunulacak. Orijinal filmden esinlenilerek hazırlanmış olan bu paketin içeriğinde on beş adet özelleştirme eşyası bulunacak. Bunların arasında yeni silahlar ve yeni bir yakın dövüş hareketi de yer alacak. Ayrıca, oyunun PVP modu olan Ghost War da bu etkinlikten nasibini alacak. Öyle ki, yayınlanacak olan güncelleme ile ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger’ın başrolünde olduğu Predator filmindeki karakteri Dutch’tan esinlenilmiş olan yeni bir sınıf da PVP moduna dahil olacak.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=JqPnApRn4dw[/embedyt]

“The Hunt” isimli bu etkinlik maalesef süreli olacak. Tabi ki oyuncu katılımı ve istek üzerine bir ihtimal Ubisoft kalıcı olarak getirebilir. Siz şimdiden oyuna girip üzerinize sürebileceğiniz çamur bulun ki hayatta kalma şansınız artsın. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için mevcut.

Benzer Yazılar

Nintendo Switch Fifa 18 Güncelleme

Mertianz

PUBG 19 Nisan Yama Notları!

TeknoBalta

FIFA 18 Fransa 1.Ligi’nin En İyi Oyuncuları 20-30

Mertianz

Dilerseniz Yorum Yazabilirsiniz...

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Daha Fazlası

×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster
×
Göster